Koca için 50 Sevgililer Günü Mesajı – Romantik Dilekler

Kocanız İçin Sevgililer Günü Mesajları : Yoğun yaşam tarzınızda, nadiren kocanıza onu ne kadar sevdiğinizi söyleyebilirsiniz. Sevgililer günü, ikinizin birbirinize yakınlaştığı ve hayatınızda hangi yeri tuttuğunu anlamasını sağlamak için sözlerinizi onun önünde tuttuğunuz o özel anı getiriyor. Ve ona mutlu sevgililer günü dilemek için o ilginç, romantik, güzel dilekleri getirdik . Sizden kilometrelerce uzakta olsa bile, güzel bir sevgililer günü dileği onu bu gün gülümsetecektir. Aşağıdakilerden uygun dileklerinizi seçin ve kocanıza olan sevginizi ifade etmelerine izin verin.

Mutlu sevgililer günü koca

Her gün aşkım derinleşiyor ve bu Sevgililer Günü seni geçen yıldan daha çok seviyorum. Sevgililer günün kutlu olsun kocası.

Sevgili kocam, seni sadece özel günlerde değil yılın her gününde seviyorum. Seninle her gün benim için aşk günüdür. Mutlu sevgililer günü.

Sevgililer Günün kutlu olsun, koca. Yaşama şeklimizi ve birbirimizi nasıl sevdiğimizi seviyorum. Size bu yıl mutlu ve sevgi dolu bir gün diliyorum!

Kendimden şüphe duyduğumda beni özel hissettiren kişi sensin. Beni böyle sevdiğin için teşekkür ederim. Sevgililer Günün kutlu olsun sevgili kocam.

İnsanlar bu gün aşkı kutluyor, ama ben seni kutlamak istiyorum çünkü sen benim hayatımda değerlisin. Sevgililer günün kutlu olsun sevgili kocam.

Aşkın beni mutlu ediyor. İlgin beni iyi yapıyor. Yıllar devam edecek. Ama sevgilim olarak kalacaksın. Mutlu sevgililer günü!

Benim için her zaman özelsin ve bu güzel günde. Mutlu sevgililer günü.

Benim için bütün dünyayı kastediyorsun ve ay ve yıldızlardan daha değerlisin. Hayatınızın her şeyinde size en iyisini diliyorum.

Seni her saat seviyorum ama bugün özel bir şey var çünkü sevgilim kocam. Kalbin özünden gelen sevgi ile birlikte eğlenelim. Mutlu sevgililer günü.

Sevgili Koca, aşkımız güzel ve saf ve benimle ilgilenme şekliniz çok etkileyici. Size harika bir Sevgililer günü diliyorum.

Sevgi, saygı ve özveri ile seni sonsuza kadar seveceğim sevgili kocam. Bu sevgililer aşkımızın güçlenmesine yardım etsin.

Seninle her durum harika. Hayatımı tamamlıyorsun ve aşkının armağanı kadar güzel hiçbir şey yok. Mutlu sevgililer günü.

Hayatımın en özel insanına Sevgililer Günü kutlu olsun. Sen benim aşkımsın, kalbim ve neşemsin

Sadece yılın herhangi bir özel gününde değil, sana olan hislerimin hayatımız boyunca hep aynı olduğunu bilmeni istiyorum. Mutlu sevgililer günü.

Koca için Sevgililer Günü Mesajları

Sevgilimde en iyi arkadaşı, büyük sevgiliyi ve iyi bir koca bulduğum için çok şanslıyım. Hayatımın her günü Sevgililer Günü’nü kutlamayı çok isterim

Her zaman beni bir kraliçe gibi özel yapıyorsun. Tek istediğim, sonsuza dek yaptığın gibi beni sevmeni istiyorum. Mutlu sevgililer günü.

Her gece güzel rüyalar görmemin ve kocaman bir gülümsemeyle uyanmamın sebebi sensin. Hayatını benimle paylaştığın için teşekkür ederim. Sevgililer Günün kutlu olsun sevgili kocam.

Bütün bu günler / yıllar süren evlilikten sonra hala ellerimi tuttuğunuzda karnımda kelebekler var. Aşkının büyüsü budur. Sevgililer Günü kutlu olsun sevgili kocam.

Ölüm bizi ayırana kadar sonsuza dek sevgilim olmayı kabul ettiğin için teşekkür ederim. Hayatını benimle geçirdiğin için teşekkür ederim. Sevgililer günün kutlu olsun yakışıklı.

Ben aynı kişide hem en iyi arkadaş hem de koca bulan şanslı kızım. Sevgililer günün kutlu olsun tatlım. Her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim.

Biz çok sıradan insanlarız, ama sen bana her zaman kraliçen gibi davranıyorsun. Sevgili koca, bizim için her şeyi yaptığın için teşekkürler. Mutlu sevgililer günü Kralım.

Hayatımı yeniden düzenlemek için ikinci bir şansım olursa, asla bir anımı boşa harcamam ve seni daha iyi yarı olarak seçmem. Sevgililer günün kutlu olsun yakışıklı kocam. Benim için mükemmelsin.

Sevgililer günü sadece bir bahane, ama seni her gün, her an sevdiğimi biliyorsun. Sen benim arkadaşımsın, en iyi arkadaşımsın ve sevgilim tek vücutta. Mutlu sevgililer günü kocası.

Artık sevilmeyi hak etmediğimi düşündüğümde, Tanrı seni hayatıma gönderdi ve günlerimi her zamankinden daha parlak yapıyorsun. Sevgililer günün kutlu olsun yıldızım. Seni herşeyden fazla seviyorum.

Benim için senin kadar mükemmel kimse olamaz. Bu özel günde aşkımızı kutladığım için çok mutluyum. Mutlu sevgililer günü.

Tek sevdiğim kişi olduğun için hiçbir şey sana olan sevgimi değiştirmeyecek. Mutlu sevgililer günü.

Dünyadaki en sevdiğim yer, güçlü ve destekleyici kollarınızdır. En harika kocanın sevgililer günü kutlu olsun.

Sevgililer arifesinde sıcak bir dilek. Her zaman kalbimde ve düşüncelerimde olacaksın. Seni bugün, yarın ve her zaman seviyorum.

Senin düşüncenle kalbim daha hızlı atıyor ve dizlerim zayıflıyor. Senin gibi yakışıklı ve romantik bir koca ile hayat mutlu ve mutlu. Mutlu sevgililer günü.

En kötü halimde bile gözlerin bende özel bir şey gördüğü için çok şanslıyım. Şimdiye kadarki en sevecen ve sevgi dolu kocanın Sevgililer Günü kutlu olsun.

Devamını Oku: Romantik Sevgililer Günü Dilekleri

Kocası Miles Away İçin Sevgililer Günü Mesajları

Birbirimizden kilometrelerce uzakta olsak da, mutlu sevgililer gününü birlikte geçirdiğimiz pek çok neşeli anımız var. Paylaştığımız aşk için teşekkürler.

Yüz mil ötede aşkımızın ölçüsünü indiremez, her zaman en üst seviyede olacaktır. Seni her şeyden çok seviyorum.

Seni her düşündüğümde yüzümde güzel bir gülümseme var. Kilometrelerce öteden çalışan aşkınızın büyüsüdür.

Binlerce mil uzaktan bile günümü aydınlatan bulutlu bir günde benim güneş ışığımsın. Hayatın her alanında bana ilham veren senin aşkın.

Her Sevgililer gününü sevimli kocam ve şefkatli kocamla geçirmek istiyorum. Bu güzel günde seni çok özledim.

Bu Sevgililer Günü’nde tek diliyorum, varlığınız ve elinizin elimde olması. Size mutlu bir Sevgililer Günü diliyorum Aşkım.

Bu yıl benden uzaksın ama aşkın değil. Sevgililer günün kutlu olsun aşkım. Seni aya kadar özledim ve geri döndüm.

Birbirimizden çok uzağız ama unutmayın, aynı gökyüzünü, aynı ayı ve aynı aşkı paylaşıyoruz. Sevgililer günün kutlu olsun sevgili kocam. Sen benim en değerli hediyemsin.

Mil ve mil uzaktayız ama paylaştığımız aşk Robert Frost’un şiirine benziyor. Küresel olarak kabul gören ve hiç bitmeyen. Mutlu Sevgililer Günü, uzun mesafeli Kocam.

Seni özlemek, bu çok özel günde yokluğun hakkında nasıl hissettiğimi anlatmaya çalıştığımda yetersiz kalıyor. Ama birlikte yarattığımız mutlu anı inanılmaz ve senden uzak durmanın bu acısına dayanmama yardım ediyorlar. Sevgililer Günün kutlu olsun sevgili kocam.

Bana sevildiğini hissettiren ve kilometrelerce öteden gülümsememi sağlayabilen bir büyücüsün. Sevgililer Günün Kutlu Olsun Büyücüm. Yakında eve gel.

Koca için Komik Sevgililer Günü Dilekleri

‘Senin hakkında sevdiğim şeylerin’ bir listesini yaparsam, ciddi durumlara gülme yeteneğin en üst konumda olur. Mutlu sevgililer günü benim tuhafım!

Sürekli dırdır etmen beni deli ediyor. Beni başka neyin deli kıldığını biliyor musun? Senin aşkın! Sevgililer Günün Kutlu Olsun Koca!

Bundan birkaç yıl sonra bezini değiştirmekle meşgul olacaksın. Yani, bu Sevgililer Günü’nün tadını hiçbir angarya olmadan sonuna kadar çıkarın. Sevgililer günün kutlu olsun sevgili kocam.

Çikolatalar devam eden diyetinize zararlıdır, bu yüzden sizden bu gece düşük karbonhidratlı bir akşam yemeği rica ediyorum. Sevgilim olur musun? Bilgin olsun, bunca yıllık evlilikten sonra buna evet demek zorundasın. Sevgililer Günün Kutlu Olsun sevgili koca.

Beyaz saçların gibi sana olan aşkım geçen yıla göre arttı. Sevgililer Günü kutlu olsun maço kocam.

Sen hayatımın Tarzanısın çünkü her zaman benim için orada asılıyorsun. Seni seviyorum sevgili kocam, Mutlu Sevgililer Günü.

Bu yıl bana bir elmas vermen gerektiğini hatırlatmak isterim. Şaka yapıyorum. Elmasımsın. Sevgililer günün kutlu olsun sevgili kocam.

Benim gibi muhteşem biriyle evlenmeseydin ne yapardın hep merak edeceğim. Sevgililer Günü kutlu olsun yakışıklı adamım!

Devamını Oku: 150+ Mutlu Sevgililer Günü Dilekleri (2021)

Koca – sizin daha iyi olan yarınızdan daha fazlası olan bir kişi. Ruh hali değişiminizin ardındaki her sebebi, ikileminizi bilen bir kişi. Her bir çatlak izinin ardındaki her hikayeyi, kırışıklığınızı biliyor. Bu yüzden, bir sevgililer günü ona olan sevginizi ifade etmek için kesinlikle yeterli değildir, ancak birkaç kelime onu bu sevginin kutlandığı günde özel kılabilir. Kocanız için topladığımız romantik ve eğlenceli sevgililer mesajlarını kullanmaktan çekinmeyin. İster şu anda yanınızda olsun ister kilometrelerce uzakta olsun, sözlerimiz yardımıyla hissettiklerinizi ifade etme şansını kaçırmayın. Çünkü aşk mesafeyi kazanabilir. Ruh eşinizle keyifli bir yaşam sürmek için ihtiyacınız olan şey aşktır.

Leave a Comment

×

Like us on Facebook