en iyi 10 Komik Günaydın Mesajları

Günaydın dileklerinin her zaman çok ciddi olması gerekmez. Günaydın Mesajlarınıza her zaman biraz mizah getirebilirsiniz. Bu komik günaydın dileklerimize bir göz atın. Bu komik günaydın dilekleri, sevdiklerinizi sabah uyandıklarında gülümsetmenize yardımcı olacaktır. Komik günaydın dilekleri, komik tarafınızı ifade etmenin harika yoludur. Burada internette bulabileceğiniz en iyi komik günaydın dilekleri var!

 

Aşırı uyku kötü bir alışkanlıktır ve obezite bir hastalıktır. Tebrikler! Çünkü ikiniz de var! Günaydın Sevgilim!

O kadar çok uyuyorsun ki bazen neden bir mezarda uyumadığını merak ediyorum. Hala yaşıyorsan sana günaydın!

Gökyüzü uyanık ve kuşlar zaten kıçlarını çalışmaya başladı. Ama horlamaya bak!

 

Günaydın Mesajları (1)

Tüm hayatınız bol uyku için kaldı, ama lütfen şimdi uyanın ve tembel kemiklerinizi çalıştırın! Günaydın!

Sabah erken kalkmak sizi daha sağlıklı ve güçlü yapar. Sabah uyumak sizi daha tembel ve aptal yapar. Seçim senin. Günaydın!

Bazı insanlar öğlen uyanır ve bir sabah derler. Şimdi günaydın diyorum, bu yüzden gerçek sabahın ne olduğunu biliyorsun!

Hayatınızda sabahlar varsa, bu sizin için iyi bir sabah dileğidir. Bildiğim kadarıyla, gün öğlen başlar ve şafak vaktinde biter.

Günaydın canım. Hala uyuyorsanız, insanların neden size tembel ve şişman dediğini anlamalısınız.

Geç uyumak ve geç kalkmak, sağlığın en büyük iki düşmanıdır. İkisini de bir uzman gibi yaptığınız için tebrikler. Günaydın!

Sabahları uyuyan insanlar için bir Oscar olsaydı, kesinlikle kazanırdınız. Ama hiç olmadığı için erken kalkmayı denemelisin. Günaydın!

 

Leave a Comment

×

Like us on Facebook