90+ Girlfriend için Aşk Mesajları – Onun için Tatlı Aşk Alıntı

Girlfriend için Aşk Mesajları : Her günün küçük anlarınızı hayalinizdeki kadınla paylaşabilmek gerçekten bir nimet! Yolculuğunuzu onunla paylaşabildiğiniz için şanslı hissediyorsanız, zaman kaybetmeyin ve hemen haber verin! Senin için ne kadar önemli olduğunu söyle ona! Sözünüz yarıda kalırsa, endişelenmenize gerek yok, yardım etmek için buradayız! Burada kız arkadaş için bazı özel aşk mesajlarımız ve sevgilinize kalbinizi kızınıza açması ve sizin için ne kadar önemli olduğunu göstermesi için tatlı mesajımız var.

Kız Arkadaş İçin Aşk Mesajları

Kaç yıl geçerse geçsin, sana aşık olmayı bırakamıyorum!

Hayatta arzuladığım her şeysin, seni hayatım boyunca seveceğime söz veriyorum.

Her zaman yanımda olduğun için teşekkürler, sonsuza kadar hayatımda olmana ihtiyacım var!

Sevgisiz bir gün hayatsız bir gündür. Seninle olmayı seviyorum.

Benim için fazla mükemmelsin, beni aşkınla kutsamaya devam et bebeğim.

Sen en güzel, sevimli, sevimli, güzel, göz kamaştırıcı, duygusal ve göz alıcısın. Sen benim herşeyimsin. Sensiz hayatımı hayal edemiyorum.

Her gün geçtikçe, kalbime yaklaşmaya devam ediyorsun. Aramızda paylaştığımız güven ve anlayış her geçen gün artsın. Seni seviyorum.

Sensiz bir hayat düşünemiyorum sevgilim. Hayatımda olduğun için kendimi şanslı hissediyorum.

Sonsuza kadar hayatımda olmana ihtiyacım var. Aşkınla beni kutsamaya devam et bebeğim.

Kendimi şanslı hissediyorum çünkü sen benim kız arkadaşımsın! Seni çok seviyorum!

Bana her zaman destek olmak, benimle ilgilenmek ve beni koşulsuz sevmek için oradaydın. Senin gibi bir kız arkadaş saf bir mücevher gibidir.

İlişkimiz Tom ve Jerry gibi. Birbirimizle dalga geçiyoruz, kovalıyoruz, birbirimizi deviriyoruz, sinirlendiriyoruz ama birbirimiz olmadan yaşayamayız.

Tatlım, hayatımda senin gibi birine sahip olan en şanslı adam olmalıyım! Hayatımın her günü senin yüzünden güzel! Sen benim herşeyimsin!

Benim için ne kadar önemli olduğunuzu anlatmak istersem kelimeler yetersiz kalacaktır, ama umarım aşkım konuşmalarımın yapamayacağını size söyler! Seni seviyorum meleğim.

Bebeğim, sen sadece partnerim değilsin, en iyi arkadaşım, hayır. 1 destekçim, mentorum, terapistim ve mutluluk indükleyicim. Seni seviyorum!

Aşkım, tanıdığım en nazik insansın. Harikasın!

Mükemmel bir erkek arkadaş olmayabilirim. Ama sana olan aşkım en doğrusu. Kalbimin her atışı bunun doğru olduğunu söylüyor!

Bebeğim, sen benimleyken bütün stresim kayboluyor! Sen benim mutluluğumsun!

Sadece aşkımızın sürmesini istiyorum. Çünkü seni aklımdan alamayacağım türden birisin. Seni seviyorum.

Senin zihninde olmaktansa kalbinde olmayı tercih ederim. Zihin unutabileceği için, kalp her zaman hatırlayacaktır. Seni seviyorum canım

Aramızda binlerce şey var .. Düşük Pil, Meşgul Ağ, Kapsama Yok, Zaman Yok, İş Var, Ama yine de Mobil bip sesi çıkardığında, bence sizsiniz.

Seni seviyorum ve asla senden vazgeçmek istemiyorum, çünkü sensiz hayat perişan olurdu.

Sevgiliye Romantik Aşk Mesajları

Sana olan sevgimi anlatan bin şiir yazabilirim ama yine de yeterli olmaz. Kelimeler aşkımın ağırlığını taşıyamayacak kadar yumuşak!

Sen hayatım boyunca aradığım hazinemsin. Sıcak ellerini etrafıma sardığın ve bana bir sığınak verdiğin için teşekkür ederim.

Hayattaki en büyük ilham, sevilenin desteğidir. Benim için yaptığın her şeye rağmen, seni sadece her zamankinden daha çok sevebilirim!

Hayatımın en büyük neşesi, her sabah benim olduğunu bilerek uyanmaktır. Bu duygudan daha tatmin edici hiçbir şey olamaz!

Güzel bir kalbi ancak gerçek aşkla kazanabilirsin. Sana olan aşkım gerçek ve saftı. Ve evet diyecek kadar naziktin!

Hayatta pek çok kez aşık oldum. Ama her seferinde seninleydi! Beni seni sevmeye bağımlı hale getirdin!

Kalbim demirdi ve mıknatısı olan sendin. Öyleyse sana aşık olmaya nasıl direnebilirim! Seni seviyorum tatlım!

Birbirimizle ne kadar çok zaman geçirirsek, sana o kadar çok aşık oluyorum. Hayatta arzuladığım her şeysin!

Seni hayal etmeden bir geceyi hatırlayamıyorum, seni düşünmeden bir günü hatırlayamıyorum. Seni sevmeden bir anı hatırlayamıyorum!

Aşkın beni kurtarana kadar hayat ölümcül bir fırtına gibiydi. Umutsuzluk içinde boğuluyordum ama şimdi cennette süzülüyorum. Seni seviyorum!

Keşke haftanın 8 günü ve günde 25 saat olsaydı, her gün daha uzun süre seninle olabilsem, çünkü senden doyamıyorum. Şimdiden özledim seni seviyorum

Bebeğim, beni ilk günden beri büyüledin, ama her gün seni daha çok sevmek için yeni nedenler bulmaya devam ediyorum. Sonsuza dek benim ol lütfen!

Hayatım boyunca, seni bulana kadar, bir hedef arayan enkaz haline gelmiş bir gemiydim. Sen benim dayanağımsın, evim Sevgilim seni çok seviyorum

Aşkım, gözlerine bir kez baktım ve hayatımın geri kalanında o rüya gibi gözlere bakmaya devam etmek istediğimi biliyordum! Seni seviyorum!

Seni Seviyorum Mesajları

Benim için milyonlarca şey yapıyorsun ama tek yapabileceğim seni sevmeye devam etmek! Umarım benim için ne kadar özel olduğunu biliyorsundur. Seni seviyorum!

Bebeğim, sana kalbimi gösterebilirsem, sana ne kadar umutsuz aşık olduğumu görürsün! Sen benim mutlu yerimsin ve seni seviyorum!

Bu dünyadaki hiç kimse beni senin gibi zahmetsizce ve gerçekten mutlu edemez! Güneş ışığım olduğun için teşekkürler, seni seviyorum!

Yollarımızı kesmemize ve birbirimize aşık olmamıza izin verdiği için Tanrı’ya her gün şükrediyorum. Seni bugün yarın ve sonsuza kadar seveceğim!

Hayatım bir masal gibi görünene kadar peri masallarına inanmadım! Prensesim, hayatımı değerli kılıyorsun! Seni çok seviyorum!

Ellerimi bu şekilde tutmaya devam edersen seni hiçbir yere ve her yere kadar takip edeceğim. Sana sahip olduğum için çok şanslıyım Seni seviyorum!

Girlfriend için Aşk Metinleri

Gülüşün dünyadaki en sevdiğim şey! Seni seviyorum bebeğim!

Angel, sen başıma gelen en iyi şeysin. Seni seviyorum!

Bebeğim, seni bir gün görmesem bile kalbim paramparça oluyor. Seni özledim!

Aynı anda yüz şey yapıyor olabilirim ama aklım her zaman seni düşünüyor!

Seni sevmek günlük rutinim ve sana sımsıkı sarılmak en sevdiğim hobim!

Bilmiyorsun ama gülüşlerin hayatım, günlerim ve kahvem dahil her şeyi tatlandırabilir. Şekerden yapılmadığına nasıl inanabilirim?

Hayatımdaki her güzel sabahın sebebisin.

Dün seni sevdim ve bugün seni daha çok seviyorum!

Öpücüğün benim günlük mutluluk ve rahatlık dozum. Seni çok özlüyorum. Her zaman seni düşünmeden duramıyorum!

Bir milyon yıldız gece gökyüzünü aydınlatabilir. Ancak tek bir gülümseme, birinin tüm evrenini aydınlatabilir. Gülüşün her gün dünyamı aydınlatıyor!

Bazı insanlar kelimelerle tarif edilemeyecek kadar güzeldir. Sen onlardan birisin.

Girlfriend için Komik Aşk Mesajları

Herhangi biriyle herhangi bir yerde olabilirsiniz. Ama burada olmaya ve benim kız arkadaşım olmaya karar verdin. Bu harika bir karar çünkü seni sevmekte gerçekten iyiyim!

O kadar tatlısın ki neredeyse bir Barbie bebek gibisin. Oyuncak bebeklerin kavga etmemesi ve kimseye de bağırmaması dışında!

Facebook’um için hangi ilişki statüsünü kullanmam gerektiğini bilmiyorum çünkü seninleyken ‘delicesine aşık’ diye bir şey yok. Seni seviyorum.

Seni dudaklarından ve alnından öpmeyi seviyorum. Çok tatlısın, keşke çikolata olsaydın. Ve makyajının da tadı güzel!

Aşkında o kadar kayboldum ki seni sevmeden önce kim olduğumu bilmiyorum. Tek bildiğim, seni sevmek için doğduğum!

İlişkiler hapishaneler gibidir. bazen ondan kaçmak istersiniz, bazen hapishane gardiyanı kaçmayı düşünemeyecek kadar muhteşemdir!

Dünyevi hiçbir şey sana olan sevgimi ifade edemez. Ve bunu yapmak için birkaç kelime mi bekliyorsunuz? cidden, cennetten kelimelerle dolu bir sözlüğe ihtiyacım var!

Kleopatra döneminde doğmuş olsaydın, seni kazanmak için Jül Sezar ile savaşmam gerekirdi. Ve Kleopatra çok kıskanırdı!

Aşkım, o güzel gözlerde asla yaş görmek istemiyorum çünkü beni özlüyorsun, yine de karşı konulmaz olduğumu biliyorum! Bu yüzden lütfen yakında benimle buluş!

Bebeğim, ağzın açıkken esnerken en güzel göründüğünü biliyor muydun? Bence sen kesinlikle bu kadar sevimlisin!

Aşk Sözleri

Sana gerçeği söylememiş olabilirim. Gerçek şu ki, sen benim favorim değilsin. Sen benim tek, ilk ve sonuncusun!

Seni sevmek, cennetin kutsamalarıyla çevrili olmak gibidir. Aşkın beni her zaman eksiksiz ve tatmin ediyor!

Aşk birbirine yaklaşmak değildir. Bazen mesele birbirinden uzakta olmakla birlikte yine de birbirine en yakın hissetmekle ilgilidir!

Seni birçok nedenden dolayı sevebilirim. Ama seni olduğun için ve olmadığın için sevmeye karar verdim! Seni seviyorum!

Bu dünyadaki hiçbir şey beni seni düşünmekten alıkoyamaz. Bu dünyadaki hiç kimse senin kalbimdeki yerini alamaz!

Seni sevmek benim zayıflığım değil. Bu benim en büyük gücüm ve en büyük güvenim. Şimdi geleceğimin nereye ait olduğunu net bir şekilde görebiliyorum!

Senin için kalbim asla kırılmayacak. Sana olan gülümsemem asla solmayacak. Benim sana olan aşkım asla bitmeyecek. Seni seviyorum!

Sevginin sınırlar yaratmadığı doğru değil, çünkü sana olan sevgim kalbinizde sınırlar yarattı, böylece başka kimse içeri giremez.

Hiç şüphem olmadı. Seni seviyorum. Sana tamamen inanıyorum Sen benim canımsın, yaşama sebebimsin.

Sarıldığımızda kalbim titriyor. Öpüştüğümüzde ruhum cızırdıyor. Sarıldığımızda mutlu oluyorum. İkimiz de içindeyiz, aşkın güzel baloncuğu. Seni seviyorum.

Bir çakıl taşının göl sularını sakinleştirmek için yaptığı şeyi bana dokunuşun yapar. Kalbime dalgalar gönderiyorsun. Seni seviyorum tatlım.

Onun için Tatlı Mesajlar

Birlikte yarattığımız anılar, hayatımın son gününe kadar beni hep mutlu edecek. Mutluluğumu paylaşmak için her zaman orada olacağına eminim!

Hayatıma o kadar çok açıdan dokundun ki, sensiz bir yarını düşünmek zor. Artık bir seçim değilsin, sen bir zorunluluksun!

Gözlerimi kapatıyorum ve tek gördüğüm sensin. Dağınık zihnimi her zaman rahatlatıyorsun. Bu dünyada seni sevmemi engelleyebilecek hiçbir şey yok!

Her gün yaptığımız tüm kavgalar, günün sonunda gülümsemeni gördüğümde artık önemli değil! Gerçek aşk değilse nedir o zaman!

Hayatımda, mutluluğunun bana verdiği kadar çok neşe veren başka bir şey bilmiyorum! Seni mutlu etmekten kendimi alamıyorum!

Seni sevmek için doğduğuma oldukça eminim. Keşke birkaç yıl önce tanışsaydık, böylece birlikte birkaç yıl daha geçirebilecektik!

Aşkın benim ilham kaynağımdır. Sensiz hayatımın nasıl olacağını hayal edemiyorum, Tanrı’nın bana senin kadar özel vermesine sevindim. Seni seviyorum.

Seni boğulan bir adamın havayı sevdiği gibi seviyorum. Ve sana sahip olmak beni biraz mahveder.

Sizi öpün, düşünün, kucaklayın, ağzınızı sulandırın, özledim, sizi hayal edin – bunlar her zaman, her yerde ve gün boyu yapabileceğim şeyler. Seni seviyorum.

Aşkımız baharda açan bir gül gibidir. Zaman geçtikçe büyümeye devam ediyor. Güneş gibi sonsuzdur. Ben sensiz var olamam Seni çok seviyorum.

Seni tarif edecek sözler yok, çünkü her yönden mükemmelsin, yanımda olman, sadece günümü yapar, seni seviyorum!

Aşk gerçek olduğunda özeldir tek düşündüğüm ben ve sen, her zaman aklında tüm endişeler ve üzüntüler geride kaldı, seni seviyorum kızım. Her zaman kalbimde olacaksın.

Bana kaç kez aklımdan geçtiğini sorarsan, bir kez söylerim. Çünkü geldin ve hiç ayrılmadın. Seni çok seviyorum kalbim

Seni ne kadar ve neden sevdiğimi anlatmak, suyun tadının nasıl olduğunu anlatmak gibi olur. Bu imkansız. Ben sadece seni seviyorum!

Tıpkı hiçbir şeyin ve hiç kimsenin senin kadar güzel görünmeye yaklaşamayacağı gibi, hiçbir şey ve hiç kimse seni benim kadar sevmeye yaklaşamaz. Seni seviyorum.

Sevgiliye Tatlı Aşk Mesajı

Seni öpmek, sana sarılmak, saçma şakalarıma güldürmek, çılgın bir hayran gibi sana bakmak, uzaktayken seni özlemek. Seni seviyorum ve hayatım boyunca yapmaya devam edeceğim.

Size söylemek isterim ki, nerede olursam olayım, ne olursa olsun, her zaman sizi ve birlikte geçirdiğimiz zamanı en mutlu zamanım olarak düşüneceğim. Seçme şansım olsaydı her şeyi yeniden yapardım. Pişmanlık yok.

Seni seviyorum, başka birini asla sevmediğim ya da bir daha sevmeyeceğim gibi, seni olduğum her şeyle ve olacağım her şeyle seviyorum.

Seni ne kadar sevdiğimi gösterebilseydim, sana yıldızları ve ayı verirdim. Çok kötü, yapamam. Öyleyse sadece senin yanında olmama izin ver ve sonsuza kadar sana olan sevgimi göstereyim. Seni çok seviyorum.

Size hayatta bir şey verebilseydim, size kendinizi gözlerimle görme yeteneği verirdim. Ancak o zaman benim için ne kadar özel olduğunuzu anlarsınız.

Bugün bile aynı hissediyorum, Seninle ilk tanıştığım gün, düşündüğüm sensin, Sen gerçekten azınsın, Ama sana bir şey söyleyeyim, Bu basit, yeni değil, seni çok seviyorum!

Ne olursa olsun. Ne yaptığın önemli değil. Ne yaparsan yap. Seni her zaman seveceğim. Yemin ederim.

Senin ışığında nasıl sevileceğini öğreniyorum. Güzelliğinizde şiir nasıl yapılır. Kimsenin seni görmediği bir yerde göğsümde dans ediyorsun, ama bazen ben görüyorum ve o görüntü bu sanat oluyor.

Hayatınızın hanımı sizi tüm kalbiyle sevmekle kalmıyor, sizinle ilgileniyor ve sizi sonuna kadar destekliyor! Bu, çok özel bir şey, bu yüzden sizin için çok şey yapan kişiyi takdir etmelisiniz! Kız arkadaşına her gün ruhuna dokunan ve onu özel hissettiren tatlı aşk mesajları gönder! Aşk asla gizli tutulmaması gereken, cömertçe ifade edilmesi gereken bir şeydir. Ve bu konuda romantik aşk metinlerinin yerini hiçbir şey tutamaz! O yüzden bu şansı dene ve sevgiline tatlı aşk mesajları göndererek kalbini aç! Kız arkadaşınızın sonsuza dek partneriniz olmasını istiyorsanız, bu basit ama şefkatli yolla onu mutlu etmeyi unutmayın!

Leave a Comment

×

Like us on Facebook