60+ Erkek Arkadaş için Sevgililer Günü Dilekleri: Romantik Mesajlar

Erkek Arkadaş için Sevgililer Günü Mesajları : Bu Sevgililer Günü’nü özel kılmak için hiçbir fırsatı kaçırmamalısınız. Sevgililer Günü , erkek arkadaşınla zaman geçirmek ve ona kalbindeki sevgiyi sadece onun için hissettirmekle ilgili. Ona romantik, sevimli, cilveli sözler içeren Sevgililer Günü kartı veya mesajı göndermek de iyi bir fikir. Erkek arkadaş için Sevgililer Günü dileklerini nerede bulabileceğiniz konusunda endişelenmeye başladıysanız, bu tam size göre. Erkek arkadaşınız için tatlı, cilveli ve romantik Sevgililer günü mesajları koleksiyonumuz var!

Erkek Arkadaş İçin Romantik Sevgililer Dilekleri

Benim için tüm dünyayı kastediyorsun. Bu Sevgililer Günü’nü her yönden sizin için özel kılmak istiyorum. Mutlu sevgililer günü.

Birisiyle kalp paylaşmak asla seninle olduğu kadar neşeli olamaz! Şimdiye kadarki en romantik erkek arkadaşsın. Mutlu sevgililer günü.

Bu gün şirketinizden başka bir şey istemiyorum. Sen ve ben hayatımızdaki en güzel sevgililer anlarını yaşayacağız. Size tüm sevgi ve mutluluklar dilerim.

Seni sevdim, seni seviyorum ve seni sonsuza kadar seveceğim. Gelecek daha birçok Sevgililer Gününü kutlayalım.

Yılda sadece bir gün, ama seni her gün ve her an sevdiğimi bilmelisin. Bu güzel günde aşkımı al!

Gözlerinde kaybolduğumda her zaman gerçek benliğimi bulurum. Kurtuluşumun işaretçisi sensin. Seni seviyorum ve Sevgililer Günün kutlu olsun.

Tek istediğim sabah telefonumdaki mesajınızla uyanmak ve sizi sarılmalar ve öpücüklerle dolu bir gün geçirmek. Bu benim sevgililer günü kararım! Mutlu sevgililer günü.

Seninle geçirdiğim her an özeldi. Sana Mutlu Sevgililer Günü diliyorum.

Kollarında kaybolduğumda güvende olduğumu biliyorum. Sana her aşık olduğumda kurtarılmak istemiyorum. Mutlu sevgililer günü.

Sana her gün o kadar çok aşık olmakla meşgulüm ki bazen nefesimi tutmayı unutuyorum. Sana mutlu sevgililer diliyorum!

Süslü hediyeler ve taze çiçekler istemiyorum. Tek ihtiyacım olan ellerimi tutup beni sevdiğini söylemen. Mutlu sevgililer günü .

Hayallerimin erkeğine Mutlu Sevgililer Günü! Bugün ve yarın benimle ol ve sonsuza kadar! Seni seviyorum.

Çikolatalar tatlıdır, çiçekler romantiktir. Ama benimleyseniz, başka hiçbir şeye ihtiyacım yok. Bu gün sizin için bir kutu aşk yolda!

Bu Sevgililer Günü bizi aşk tanrısı ve romantizmin sıcaklığı ile kutsasın. Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun Bal!

Erkek Arkadaş İçin Sevgililer Günü Mesajları

Sadece öğleden sonra 3’ün sana mutlak bir tatlı olduğunu söylemek için ne kadar harika bir zaman olduğunu düşündüm. Rawr! Bu, seni dinozor dilinde sevdiğim anlamına geliyor. Mutlu sevgililer günü.

Dudaklarım sadece senin adını fısıldayacak, kalbim sadece seni özleyecek ve gözlerim sadece senin için kalabalığa bakıyor olacaktı. Seni çok seviyorum sevgilim. Mutlu sevgililer günü.

Zaman geçtikçe hiçbir şey senin için sahip olduğum aşktan daha tatlı ve daha değerli değildir. Başlamamı sağlıyorsun. Sevgililer günün kutlu olsun canım.

Her zaman iyi olduğumdan emin olduğunuz için teşekkür ederim kralım! Daimi olduğun için teşekkür ederim. Mutlu sevgililer günü.

Sıkıcı ve monoton hayatıma renk katıyorsun ve her şeyi olduğundan 10 kat daha mutlu ve parlak hissettiriyorsun. Umarım Sevgililer Günü’nü daha çok kutlarız.

Seninle yürümeyi seviyorum! Çok tatlı olduğu için değil, ama beni sigara içen ateşli bir adamla yürürken gören diğer kızların kıskanç ifadelerini sevdiğim için. Mutlu sevgililer günü!

Sevgililer Günü’nde sahip olduğum tek dileğim, bu gün ve buradan sonsuza dek her Sevgililer Günü’nde sadece seninle olmak. Seni seviyorum!

Sen isteyebileceğim en iyi sevgilisin. Tüm heyecan ve ızgaralar için teşekkür ederim. Sevgililer Günün kutlu olsun canım.

Benimle olduğun sürece, her yere gidebilir ve her şeyi yapabilirim. Koruyucu meleğim olduğun için teşekkür ederim. Mutlu sevgililer günü.

Sevgililer Günü’nü ve her geçen günü kutlamaya ve yaşamaya değer yaptığınız için teşekkür ederiz. Her şeyi özel yapıyorsun. Seni çok seviyorum.

Daha Fazla Oku: 120+ Romantik Sevgililer Günü Mesajı

Boyfriend Long Distance için Sevgililer Günü Mesajları

Aşk gerçek olduğunda, mesafe sizi asla rahatsız etmez. Bugün sevgilim olduğun için teşekkürler. Sen her zaman kalbimdesin! Seni seviyorum!

Herhangi bir şikayetim yok çünkü ne kadar uzakta olduğunuzun bir önemi yok, her zaman aklındayım. Aynısı burada sevgilim. Mutlu sevgililer günü!

Aynı gökyüzü altında yaşadığımız ve aynı rüzgarı hissettiğimiz sürece hiçbir şey bizi ayıramaz. Seni seviyorum! Mutlu sevgililer günü!

Adresinize az önce uçan bir öpücük gönderildi. Aldığınızda bana haber verin. Birbirimizi sevdiğimiz sürece mesafe önemli değil!

Orada beni özlediğini biliyorum. Ben de seni buradan özlüyorum. Sadece bir sonrakinde birlikte olacağımızı bilin. Mutlu sevgililer günü!

Hayatımdaki varlığınız, her şeyi ısıtan ve hayatı yaşamaya değer kılan güneş ışığı gibidir. Sevgililer günün kutlu olsun, erkek arkadaşım. Seni her gün burada benimle özlüyorum.

Aşkın, sonuna kadar ihtiyacım olan doz gibidir. Hayatıma geldiğiniz ve burayı daha iyi bir yer haline getirdiğiniz için teşekkür ederim. Keşke bu Sevgililer Günü’nde benimle burada olsaydın. Seni seviyorum aşkım.

Parlak zırhlı şövalyem olduğun ve her masalı gerçeğe dönüştürdüğün için teşekkür ederim. Seni her gün bir öncekinden daha çok seviyorum ve seni bundan daha çok özlüyorum. Mutlu sevgililer günü.

Sevgililer gününe özel gezintimizi ve favori köşemizde buluşmamızı özledim. Harika bir gün geçirmenizi ve bu Sevgililer Günü’nde sizi özlediğim için beni özlemenizi dilerim.

Benim için mutlak dünyayı kastediyorsun ve bunu sana söylemek için yolumdan çekilmek için başka bir gün! Seni tahmin edebileceğinden daha çok özledim sevgili erkek arkadaşım. Mutlu sevgililer günü.

Erkek Arkadaş için Seksi Sevgililer Dilekleri

Seni her özlediğimde Instagram’a bakıyorum – ve mutlu yüzünü görmek kalbimi ısıtıyor. Unutma, seni şimdi ve sonsuza kadar seviyorum! Mutlu sevgililer günü.

Sevgililer Günü’nde ve her gün yanınızda olmak en sevdiğim yer. Sevgililer Günü kutlu olsun, büyüleyici prensim. Seni her zamankinden daha çok seviyorum

Sen her zaman dilediğim her şeysin, hayal ettiğimden daha iyi, ihtiyacım olan her şey. Sevgililer günün kutlu olsun bebeğim.

Seninle ne kadar çok zaman geçirirsem, seninle o kadar çok vakit geçirmek istiyorum bebeğim. Bana kelebek vermekte asla başarısız olmuyorsun. Mutlu sevgililer günü.

Bugün herhangi bir işi bitirmek imkansız çünkü seni düşünmeden edemiyorum. Bu yüzden benimle en kısa zamanda buluş. Seni seviyorum sevgilim. Mutlu sevgililer günü.

Seninle ilgili her şey beni aptal gibi gülümsetiyor ve senin aptalın olmayı gerçekten umursamıyorum. Seni çok seviyorum bebeğim oğlum Mutlu sevgililer günü.

Dün gece gördüğüm bir rüyadan bahsetmek için sana mesaj atmak istedim, ama bunu düşünerek kızarıyorum. Mutlu sevgililer günü.

Mesaj yazmak iyidir ama gözlerimi o büyük kahverengi kaslara ne zaman koyabilirim? Mutlu sevgililer günü benim tatlı patatesim. Seni çok seviyorum.

Erkek Arkadaş için Sevgililer Günü Kartı Mesajları

Mükemmel bir beyefendi arıyordum ve buldum. Seni sonsuza kadar hayatımda tutmak istiyorum. Seni seviyorum! Sevgililer günün kutlu olsun dilerim!

Kelimeler yetersiz kaldığında, gözlerimin içine bakmanı istiyorum ve seni ne kadar sevdiğimi anlayacaksın. Tüm aşkım sadece senin için!

Seni sevmek için bir nedene ihtiyacım yok. Gülüşünü benim için görmek sana bin kez aşık olmak için yeterli. Seni seviyorum!

Sana hayatımın her anında ihtiyacım var. Kalbim her atışında seni özlüyor. Senin için değilse tek bir nefes almak istemiyorum!

Hala hayattayım çünkü sen benim dünyamdasın. Hala büyük hayaller kuruyorum çünkü bana ilham vermek için oradasın. Seni bütün kalbimle seviyorum! Sevgililer günün kutlu olsun!

Erkek Arkadaş İçin Komik Sevgililer Mesajları

Birçok erkeğe aşık oldum ama sen içlerinde en tatlı olan sendin. Çünkü beni alan sendin. Sevgililer Gününüz kutlu olsun!

Aşk gerçekten kördür. Aksi takdirde, senin gibi bir salağa aşık olmamın hiçbir yolu yoktu. Şaka yapıyorum! Sevgililer günün kutlu olsun!

Mum ışığında bir akşam yemeğinde aptal yüzüne bakıyorsun veya sinemaya mı gidiyorsun? İkincisini her zaman seçerdim. Mutlu sevgililer günü!

Bu seninle bir başka sevgililer günü. Bazen hayat olması gerekenden çok daha adaletsizdir. Yine de Sevgililer Günü kutlu olsun!

Şakalarımı bazen biraz aşağılayıcı bulabilirsin. Ama hey, aşkını bir işkence olarak görüyorum. Hiç şikayet ettim mi? Hayır! Mutlu sevgililer günü!

Filmlerde ve kitaplarda – Sevgililer Günü çok sıcak ve romantik geliyor ama gerçek hayatta çok pahalı. Az bakım gerektiren süper bebeğim olduğun için teşekkürler. Mutlu sevgililer günü.

Hey bebeğim, sana her gün bir önceki günden daha çok aşık oluyorum. O günler dışında beni gerçekten kızdırıyorsun. Sevgililer Günün kutlu olsun tatlım.

Sevgiyi tek kelimeyle tanımlayamazsınız ve bir günde aşkı kutlayamazsınız. Bu yüzden kutlamak için Sevgililer Günü’ne ihtiyacımız yok. Seni her gün seviyorum aşkım

Seninle kesinlikle hiçbir şey yapmamak benim için kesinlikle her şey demek, bebeğim! Sevgilime mutlu sevgililer günü Bu Sevgililer gününde maceramızı yaşayalım.

Güller kırmızıdır, zindelik harikadır, size çikolata alırdım ama diyetinize devam etmeniz gerekiyor. Sevgililer Günün kutlu olsun sevgili erkek arkadaşım.

Kısa Sevgililer Günü Metinleri

Birlikte ne kadar çok zaman geçirirsek, birbirimize o kadar çok aşık oluruz. Sevgililer günün kutlu olsun!

Senden tek istediğim senin aşkın ve sonsuza dek benim için mühürlenmesini istiyorum. Sevgililer günün kutlu olsun!

Bizimki, bir aşk hikayesinin olabileceği en gerçek hikayedir. Seni şimdi ve sonsuza kadar seviyorum!

Bu yıl hayatta bulduğum en iyi şey, sana olan aşkım. Mutlu sevgililer günü.

Bugün, sıcak bir kucaklaşma ve tutkulu bir öpücükten daha azına razı olmayacağım! Hazır ol!

Tek olduğunu bilmeni istiyorum. Benim tek ve tek sevgilim ol sevgilim.

Gülüşün herhangi bir şekerden daha tatlı ve öpücüğün herhangi bir hediyeden daha değerlidir. Sevgililer günün kutlu olsun!

Devamını Oku: 150+ Mutlu Sevgililer Günü Mesajı (2021)

Sevgililer Günü’nü hayatınızın en yakışıklı, şefkatli ve romantik adamıyla geçirmekten daha çok seveceğim bir şey yok! Bu Sevgililer Günü’nde erkeğinize hayatınızın en önemli parçası olduğunu göstermek için büyük bir şansınız var. Sevgililer olarak, “Seni seviyorum” un sadece sözcüklerden daha fazlası olduğunu ve bu kutlamanın çikolatalar ve oyuncak ayılardan çok daha fazlası olduğunu biliyorsunuz. Sevgililer Günü kartlarını ona sevimli, cilveli sözlerle göndermek de iyi bir fikir. Ancak bu Sevgililer Günü’nü özel kılmak için hiçbir fırsatı kaçırmamalısınız. Sevgililer Günü, erkek arkadaşınla zaman geçirmek ve ona sadece onun için kalbindeki sevgiyi hissettirmekle ilgili. Ona güçlü ve misafirperver kollarının dinlenmek için en sevdiğiniz yer olduğunu anlatın. Mükemmel adamı bulduğunuz için ne kadar mutlu olduğunuzu ona anlatın.

Leave a Comment

×

Like us on Facebook