50+ Komik Sevgililer Günü Mesajı, Dilekleri ve Alıntıları

Komik Sevgililer Günü Mesajları : Bekar olup olmamanız önemli değil, bir sevgililer gününün eğlencesini ve mizahını asla kaçırmamalısınız. Her Sevgililer Günü dileğinin romantik olması gerekmez; bazen onları komik ve esprili de yapabilirsiniz, özellikle de mesele bekar arkadaşınız olduğunda. Sevgililer Günü dileklerinizi, buradaki komik Sevgililer Günü dilekleri koleksiyonumuz gibi esprili sözlerle komik kılmayı deneyebilirsiniz. Bekar arkadaşlar bu mesajları gördüğünde, bir partnere sahip olmadıkları için ne kadar üzülseler de, kalpleri senin yüce mizahını tanımaktan anında sevinecek. Öyleyse neden aynı eski romantik sevgililer dileklerine sıkışıp kalıyorsunuz? Yeni bir şey dene; Komik bir şeyler dene, tıpkı bu komik Sevgililer Günü dilekleri gibi!

Komik Sevgililer Günü Mesajları

Merak ediyorum da bir günlüğüne erkek ve kız arkadaş olmayı reddedebilir miyiz? Yarın, birbirimize sadece arkadaş olalım. Mutlu sevgililer günü!

Bu sevgililer gününü benim için geçirmenin en iyi yolu, onu hayatımın aşkıyla, yemekle geçirmek. Size mutlu sevgililer günü dileğiyle!

Sevgililer Günü’nü kutlamak filmlerde harika görünüyor. Ama gerçek hayatta bu çok korkunç ve maliyetli. Bir buket çiçek almayı deneyin ve anlayacaksınız!

Sevgililer Günü dışında her gün seninle çıkmayı seviyorum. Harçlığımın hızla yok olması ruhumu çok fena yakıyor. Mutlu sevgililer günü!

Tanrı kalbinizi sevgiyle ve cüzdanınızı parayla doldursun, böylece balınız için çikolata satın alabilirsiniz! Mutlu sevgililer günü!

Bir gün birbirimizi her şeyden çok sevdiğimizi düşünelim. Geri kalan 364 gün boyunca birbirimizden kaçabiliriz!

Parayı senden daha çok önemsediğimi söylemiyorum. Ama paramı yalnızca iyi amaçlara harcamak babamın tavsiyesi! Mutlu sevgililer günü!

Tatlı kokmak için çiçeklere ihtiyacınız yok ve güzel görünmek için süslemeye ihtiyacınız yok. Sonra da sevilmek için sevgililer gününe ihtiyacın olmadığını düşündüm!

Sevgiyi tek kelimeyle tanımlayamazsınız ve bir günde aşkı kutlayamazsınız. Bu yüzden bu Sevgililer Günü’nde seninle herhangi bir planım yok!

Bugün, Aziz Valentine’ın kendi üzücü ölümünden önce yaptığı gibi, sevgiyi teşvik etmede tüm erkeklerin erken ölümünü kutlayalım!

Aklımı bir kalıp çikolata gibi çiğneme şeklini seviyorum. Aşkın yüzünden beynimin ölmesi birkaç gün meselesi!

Bir sokak köpeğinin eve dönüş yolunu bulması gibi kalbinize giden yolu buldum. Her seferinde beni içeri aldığınız için teşekkür ederim. Mutlu sevgililer günü!

Seni sevmek benim işim ve her iş sahibinin çalışmak için bir motivasyona ihtiyacı var. Bu gece biraz motivasyon alabilir miyim? Mutlu sevgililer günü!

Benim için her zaman bir sevgililer gününde mum ışığında akşam yemeği düzenlemenize gerek yok, bazen bana biraz mücevher satın almanız kesinlikle sorun değil!

Onun için Komik Sevgililer Günü Mesajları

Bu sevgililer gününde çok şekere ihtiyacım yok çünkü diyetteyim. Onun yerine bana elmas satın alabilirsin!

Başlangıçta planladığımdan daha derinden aşık olduğumu yeni öğrendim. Bunu benden bir sevgililer günü itirafı olarak alabilirsin!

Seni, tembel bir adamın sabah yatağını sevdiği gibi seviyorum. Seni bir maymunun muz istemesi gibi istiyorum ve şişman bir çocuk çikolata için can atarken seni arzuluyorum.

Sen de benim kadar tuhafsın. Bu bizi mükemmel bir çift yapar. Çılgın sevgilime mutlu sevgililer günü!

İnsanlar bana senin hakkında en iyi şeyin ne olduğunu sorduğunda, hiçbir şey söylemem. Sana aşık olmalarını istemiyorum. Mutlu sevgililer günü!

Sağlık planım kırık kalbi kapsamıyor. Bu yüzden lütfen beni bir daha bırakma. Mutlu sevgililer günü!

Dünya çok az sevgiye sahip pek çok insanla dolu. Bu gece birlikte biraz sevişelim. Mutlu sevgililer günü!

Servetim sana olan sevgim kadar artarsa, bugün Forbes’un dünyanın en zengin erkekleri listesinde olurdum. mutlu sevgililer günü!

Keşke bu gece bir paket paketlenmiş çikolatayı çıkardığın gibi giysilerini de çıkarabilsem. Keşke bu gece seninle olsaydım. mutlu sevgililer günü canım!

Arkadaşlar İçin Komik Sevgililer Günü Mesajları

Kız arkadaşlar geçicidir, arkadaşlar kalıcıdır. Bu gerçeği kabul et dostum. Bu Sevgililer Günü’nü uyuşturucuyla ve sarhoş bir efendiyle geçirelim!

Sevgililer gününde yalnız kaldığın için üzülüyorsan, yılın diğer 355 gününde kimsenin seni sevmediğini unutma.

Aziz sevgililerin ölümünden önce söylediği çok ünlü alıntıyı biliyor musunuz? – “Bedava süt yiyebilecekken inek almayın” dedi!

Ne yaparsan yap, kendini taahhüt etme. Ölümünden çok önce öleceksin. Mutlu sevgililer günü!

Aşk bir battaniye gibidir. Sizi bir süre sıcak ve güvende tutacak, ancak çok yakında bunun bir elektrikli battaniye olduğunu ve başka birinin düğmeyi kontrol ettiğini anlayacaksınız!

Sarhoş olduğum ve kulüpten birkaç fahişeyi kaptığın sürece, çıkarken güvenlik görevlisi olmayı umursamıyorum.

Arkadaş çemberindeki en az zeki erkeğin sınıftaki en güzel kızı nasıl elde ettiği her zaman bir meraktır. Mutlu sevgililer günü!

Sevgili arkadaşım, sana mutlu bir sevgililer günü diliyorum. Umarım bir gece dışarıda bir parti için arkadaşlarınıza eşlik etmek için sizi terk etmeyeceği için sevgilinizle eğlenirsiniz.

Sevgililer gününün sadece aşıklar için olduğunu kim söyledi? Seni seviyorum en iyi arkadaşım! Mutlu sevgililer günü.

Devamını Oku: 150+ Mutlu Sevgililer Günü

Bekarlar için Komik Sevgililer Dilekleri

Sevecek biri olmayabilir ama en azından cebiniz güvende. Hayatının tadını çıkar dostum! Şimdiden seni kıskanmaya başladım!

Her Sevgililer Günü cebimde tüm yıl boyunca tamir etmem gereken bir delik açar. Hala bekar olmana sevindim!

İnsan beyninin gücü sınırsızdır. Bir kaybeden bile her an kendisi için hayali bir sevgililer günü yaratabilir. O zaman arkadaşım, neden bu kadar üzgünsün?

Tanrı bile bunca yıldır senin için birini bulamadı. Belki henüz doğmamıştır ya da Marslı olabilir! Mutlu sevgililer günü!

Anlıyorum, bekar değilsin, sadece gerçek bir şeyi bekliyorsun, maalesef asla olmayacak. Mutlu sevgililer günü!

Şu ana kadar GF’imle harika zaman geçirdim, sadece bugün nasıl olduğunu bilmek istedin mi? Kendinle çıkmak nasıl bir duygu? Bilmek için can atıyorum!

Senden daha romantik ve sevecen birini hiç görmedim. Belki de hala bekar olmanın nedeni budur!

Önümüzdeki 2 yıl bekar kalırsanız, gerçekten kendinizle çıkmayı düşünmelisiniz. Çünkü sen eşsizsin ve senin gibi kimse yok!

Kendini sevmek, ömür boyu sürecek bir romantizmin başlangıcıdır. Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun!

Devamını Oku: Girlfriend için Sevgililer Mesajları

Komik Sevgililer Günü Metinleri

Sevgililer Günü’nde sağ elinize hangi hediyeyi vereceksiniz?

İşte güzel şaraplar, güzel yemekler ve özellikle sizin gibi iyi arkadaşlarla dolu Sevgililer Günü.

Güller kırmızıdır, zindelik harikadır, sana çikolata alırdım, ama biraz kilo vermen gerekiyor.

14 Şubat’ın cinsel açıdan muhafazakar bir şekilde değil mali açıdan kutlanması gerektiği konusunda herkes hemfikirdir.

Arkadaşlarım tanıdığım en tuhaf, en çılgın insanlar ama onları seviyorum. Herkese Mutlu Sevgililer Günü!

Size tüm kalbimle, ciğerlerimle, karaciğerimle ve dalağımla Mutlu Sevgililer Günü diliyorum…!

Bugün 14 Şubat – Sevgililer Günü. Kadınlar buna Aşk Günü diyor, erkekler ise gasp günü diyor.

Aşk, Cennet’teki elma gibi ağaçlarda büyümez – bu yapmanız gereken bir şey. Ve hayal gücünüzü de kullanmalısınız.

Sevgililer günü, size bu 3 özel kelimeyi anlatmak için mükemmel bir gün… Hadi soyunalım!

Ayrıca Oku: Romantik Sevgililer Günü Mesajları

Komik Sevgililer Günü Alıntıları

“Sevgilim olmayacaksan, kendimi Noel ağacına asacağım.” – Ernest Hemingway

“Sevgililer Günü, pek çok evli erkeğe, kötü bir aşk tanrısının gerçekte ne olduğunu hatırlattığı zamandır.” – Bilinmeyen

Seni kahveden daha çok seviyorum, ama lütfen bana bunu ispatlama. – Elizabeth Evans

Buna Sevgililer Günü denir, seni salak. Bir insanla çıkacaksan Dankmar, tatillerini hatırlaman gerekir. ” – Abbi Glines

“Unutmayın, Sevgililer kartınız, kendi kelimelerinizle ifade edemeyecek kadar tembel olsanız bile, en iyisini gönderecek kadar önemsediğinizi gösteriyor.” – Melanie White

“Ne yaparsan yap seni seviyorum ama bu kadar çok şey yapmak zorunda mısın?” – Jean Illsley Clarke

“Sevgililer Günü: Size özel birisinin yoksa yalnız olduğunuzu hatırlatan tatil.” – Lewis Black

“Aşk sırt ağrısına çok benzer, röntgende görünmez, ama orada olduğunu bilirsiniz.” – George Burns

“Eskimolar kar için elli iki kelimeye sahiptir çünkü onlar için çok özeldir; aşk için o kadar çok olmalı. ” – Margaret Atwood

“Gerçek aşk, pankartlar veya yanıp sönen ışıklar olmadan sessizce gelir. Çanlar duyarsanız kulaklarınızı kontrol ettirin. ” – Erich Segal

İlk görüşte aşk değildi. Tam beş dakika sürdü. ” – Lucille Topu

“Aşk bir ateştir. Ama ocağınızı ısıtacak mı yoksa evinizi mi yakacak, asla bilemezsiniz. ” – Joan Crawford

“Aşık olmak, yalnızca algısal bir anestezi durumunda olmaktır.” – HL Mencken

Sevgililer günü, birinin yüzüne gülümseme koymakla ilgilidir. Ve eğlence ve kahkahayı yaymaya gelince, komik sevgililer günü mesajları sihir numaranız olabilir. Sevgilinize ve arkadaşlarınıza güldürmek için bazı komik ve komik sevgililer günü dilekleri gönderin. bir sevgililer günü dileğinde yazmak için komik şeyler arıyorsanız, doğru sayfadasınız. Burada sevdikleriniz için komik sevgililer günü mesajları ve dileklerin bir derlemesi var. Onları neşelendirmek için sevgililer günü metin mesajı olarak yazıp telefonlarına gönderin. Bu mesajları sevgililer günü kartı mesajları veya sevgililer ve arkadaşlar için sevgililer günü alıntıları olarak da kullanabilirsiniz!

Komik Sevgililer Günü dilekleri, bekar arkadaşlarınızı biraz ama yüce mizah ve eğlence dokunuşuyla neşelendirmek için kullanabileceğiniz en iyi dileklerdir. Gülümseyecekler ve daha önce hiç olmadığı gibi gülecekler! Yukarıdan gelen tüm komik sevgililer günü mesajlarından ve komik sevgililer günü dileklerinden memnun kaldığınızı umuyoruz, istediğiniz kişiyle paylaşmak için geç kalmayın, bu komik sevgililer günü mesajlarını Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest veya başka herhangi bir sosyal medyada paylaşabilirsiniz. beğendiğiniz medya!

Leave a Comment

×

Like us on Facebook