50+ Karı için Sevgililer Günü Mesajları – Romantik Dilekler

 Eşinize Sevgililer Günü Dilekleri : Bu yılki Sevgililer Günü neredeyse kapınızı çalmak üzereyken, eşinizin sizden bir torba beklentisi olduğunu aklınızda bulundurmalısınız. İster sevgililer günü hediye kartı ister telefonunda romantik bir sevgililer günü dileği olsun, ne yazıp ne söyleyeceğinizi zaten bilmelisiniz. Ancak karınız için bir Sevgililer Günü kartı için herhangi bir ifade fikriniz yoksa, işte size bazı harika sevgililer günü dilekleri . Bunları hem metin mesajı olarak hem de sevgililer günü kartınızda dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Aşkın büyüsünü bu sevgililere dağıtın ve onu dünyanızın kraliçesi gibi hissettirin! Sevgili Karınız için bu güzel Sevgililer Günü dileklerine iyice bir göz atın!

Karı için Romantik Sevgililer Dilekleri

Dünyanın en güzel kadınının kocası olmak harika bir duygu. Sen benim kalbimin diğer parçasın Mutlu sevgililer günü!

Kalbim bir bahçe ve yeşerdiği tek şey sana olan sevgidir. Her gün kendimi şanslı hissediyorum çünkü sen hayatımın içindesin. Size mutlu bir sevgililer diliyorum!

Senin gibi bir eş bir nimettir. Niteliklerinize sahip bir kadın, her koca için bir hazinedir. Sana sahip olduğu için Tanrı’ya şükrediyorum! Mutlu sevgililer günü!

Gülümsemeyi yüzüme ve huzuru kalbime getiriyorsun. Senin için yaşıyorum ve hayatta daha fazla sebep istemiyorum. Seni seviyorum! Mutlu sevgililer günü!

Sen en güzel ve harika kadınsın ve senin tarafından sevilmekten gurur duyuyorum. Mutlu sevgililer benim sevgili karımdır.

Seni sevebilmek en büyük onurdur. Seni hayatımın her anında seviyorum ve gitmene asla izin vermek istemiyorum! Mutlu sevgililer günü!

Seninle geçirdiğim her sevgililer günü harika anlar ve unutulmaz anılarla dolu. Bugün farklı olmayacak!

Karım, arkadaşım, sevgilim, bir, Mutlu Sevgililer Günü; sen hiçbiri ikincisin.

Bu harika sevgi ve şefkat bayramında, sana tüm güzel şeyleri diliyorum çünkü hak ettiğin şey bu bebeğim. Seni çok seviyorum. Mutlu sevgililer günü.

Mutlu sevgililer günü. Bu kadar eğlenceli, şefkatli, sevgi dolu bir eş olduğun için teşekkürler!

Bana her gün gerçek aşkın gerçekte ne hakkında olduğunu gösterdiğin için teşekkür ederim. Bu özel sevgi gününü birlikte geçirmemiz için Tanrı bizi kutsasın.

Hayat bana ondan nefret etmem için birçok neden vermiş olsa da, karıcık – her sabah gülümsememin sebebi sensin. Mutlu sevgililer günü. Seni çok seviyorum.

Benim için ne ifade ettiğin hakkında hiçbir fikrin yok, karım. Asla bilemeyeceğin kadar seni seviyorum. Mutlu sevgililer günü.

Dünyamı gerçek neşe ve mutluluk hisleriyle dolduruyorsun, hayatımdaki en değerli insan sensin! Hayatımızın geri kalanında sevgilim olduğun için teşekkür ederim.

Bana en saf sevginizi sağlamak, bana verdiğiniz en iyi hediyedir ve yanımda böylesine harika bir kişiye sahip olduğum için sonsuza kadar minnettarım. Seni seviyorum sevgilim.

Ne yaparsan yap ve ne dersen de sevilmelisin! Her an ve her gün sevilmen gerekiyor! Sevgililer günün kutlu olsun!

Senden daha güzel çiçek ve senden daha tatlı çikolata yok! Seninle bir Sevgililer Günü daha geçirmekten memnunum!

Seni olduğun ve olmadığın şey için seviyorum! Seni yaptığın ve yapmadığın şey için seviyorum. Seni her gün ve özellikle bugün seviyorum!

Hayatın her anı değerlidir ama sizinle birlikte paha biçilmez hale gelirler. Seni seviyorum güzel eşim. Sana mutlu sevgililer diliyorum!

Eş için Sevgililer Günü Mesajları

Sevgililer Günü kutlu olsun tatlı sevgilim. Aşkımız hayatımıza birçok muhteşem an getirsin. Her gün seni daha çok sevmem için bana bir sebep verdiğin için teşekkür ederim.

Hayatımda senin gibi bir kadınla, gerçekten dünyanın en şanslı adamıyım. Seni gerçekten takdir ediyorum ve takdir ediyorum aşkım. Mutlu Kalpler Günü.

Tanrı’dan aldığım en güzel armağan sensin. Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun Karım!

Tatlı sevgilim, hayatımızın geri kalanında mükemmel bir beyefendi gibi davranacağıma söz veriyorum. Seni asla bırakmazdım, çünkü sensiz bir hayat sefil olur.

Sensiz bir gün bu kadar sıkılmış ve sensiz bir hayat sadece bir yaşam israfıdır. Hayatımı renklerle dolu hale getirdiğin için teşekkürler.

Her şeyi çok özel ve güzel yapıyorsun, varlığınla dünyayı daha iyi bir yer haline getirdiğin için teşekkürler. Sevgililer Günün Kutlu Olsun, Aşk.

Sevgili eşim, seni sevmekten asla bıkmayacağım. Sen Tanrı’dan aldığım en güzel nimetlerden birisin. Mutlu sevgililer günü! Seni seviyorum.

Seninle geçirdiğim her anı sevdim. Bana sevmenin ve sevilmenin ne olduğunu gösterdiğin için teşekkür ederim. Mutlu sevgililer günü!

Eş için Sevgililer Günü Kartı Mesajları

Sevgili karıma, dünyadaki tüm sevgilerimle, bu sevgililer kartını benim için her şey olduğunu bilmeni sağlamak için gönderiyorum! Mutlu sevgililer günü!

Bu Sevgililer Günü’nü hayatınızın en romantik günü yapmak dileğiyle. Hayalindeki mükemmel beyefendi olmak istiyorum.

Sana olan sevgim sınırsız ve her zaman yenilenebilir. Zaman geçtikçe artar ve güçlenir. Mutlu sevgililer günü!

Beni kocası olarak seçerek beni hayatta en şanslı adam yapan güzel karıma, Sevgililer Günü kutlu olsun! Seni seviyorum!

Hayatımda gitmene asla izin vermeyeceğime ve seni asla incitmeyeceğime söz veriyorum. Bu özel durumda, benim tek ve tek olduğunuzu bilmenizi istiyorum! Sevgililer günün kutlu olsun!

Onun için Kısa Metin

Hayat seninle harika, sevgili karım! Mutlu sevgililer günü!

Hayatımda pek çok hediye aldım ama hiçbiri seninle kıyaslanamaz! Sevgililer günün kutlu olsun!

Ben kutsanmış bir adamım çünkü sevgilim benim karım. Seni seviyorum.

Bazen Tanrı çok cömerttir ve bazen insanlar sadece şanslı. Benim için ikisi de doğru!

Hayatıma renkler kattın ve şimdi tek gördüğüm her yerde gökkuşakları! Mutlu sevgililer günü!

Seninle evlendiğimde en tatlı hayalim gerçek oldu. Mutlu sevgililer günü!

Seveceğim tek kişi sensin tatlı sevgilim!

Komik Sevgililer Karısı için Dilekler

Sana biraz süs eşyası almak istedim ama sonra düşündüm, bu kadar güzellikle, güzel görünmek için neden süslemeye ihtiyacın var! Sevgililer günün kutlu olsun!

Sana çiçek almam çünkü bu dünyada senin sevgililer hediyen olacak kadar güzel çiçek olmadığını biliyorum!

Her Sevgililer Günü, benim gibi iyi bir kocaya sahip olduğunuz için minnettar olmanız için başka bir neden! Seni seviyorum!

Arkadaşlarımla bir sevgililer günü partisi vermeyi düşünüyordum ama sonra bir karım olduğunu fark ettim. Sevgililer Günü kutlu olsun canım!

Aşkın beni o kadar kör etti ki artık büyük bir kredi kartı faturasının geldiğini görmüyorum! Bu Sevgililer Günü’ne teşekkürler ve senin sayende canım!

Aşk tuhaf bir şeydir. Aynı anda hem sevmek hem de zeki olmak zordur. Bunu kolaylaştırdığınız için teşekkürler! Mutlu sevgililer günü.

Başım her zaman senin aşkınla dönüyor, Sevgililer Günün Kutlu Olsun. Sevgilim, sen kalbimin güçlü kraliçesisin ve bu şekilde hoşuma gidiyor.

Kalbim atladığında boşluğu dolduruyorsun. Her zaman arkamı kolladığın için teşekkür ederim. Sevgililer Günü kutlu olsun canım.

Sevgililer Günün kutlu olsun sevgilim. Böyle bir aşk, Valens’in ininde özenle hazırlanmıştı, hiç duymadım; belki bir gün seni oraya götürürüm!

Hayatında pek çok Sevgililer Günü olabilir, ama hayatın boyunca benim gibi tek bir mükemmel kocan olacak. Şükretmek! xoxo

Devamını Oku: Mutlu Sevgililer Günü 2021

Sevgililer Günü, değer verdiğiniz birine gülümsemekle ilgilidir. Sevdikleriniz için doğru tebrik kelimelerini bulmak bazen çok zor olabilir. Sevgi sözleri duygularınızı ifade etmenize ve ilişkinizi güçlendirmenize yardımcı olur. Sevgililer Günü, aşk kuşları için yapılan özel bir tatildir. İlişkinizin sevgisini ve bağlılığını ve birbirinizi mutlu etme seçimini kutlamak ve yeniden yaşamak için bir gün. Bu Sevgililer Günü’nde birbirinizi takdir edin ve hediyeler ve nazik sözlerle birbirinizi yıkayın. En derin duygularınızı karınızla paylaşmak için büyük bir şans yakalayın. Romantik ve eğlenceli Sevgililer Günü mesajlarıyla gülümsemesini sağlayın. Rolünü takdir edin, güzelliğine hayran kalın – bu kalp günü için biraz çaba gösterin. Bu basit aşk mesajlarıyla yanınızda olduğu için ona teşekkür edin.

Leave a Comment

×

Like us on Facebook