50+ Aile İçin Sevgililer Günü Dilekleri

Sevgililer Günü Ailesi İçin Dilekler : Hayatımızda çok önemli olan bir şey birini sevmek, biri tarafından sevilmek. Benzer şekilde, önemli olan bir aileye sahip olmaktır. Öyleyse, 14 Şubat’ta aşkı kutlama sorusu akla geldiğinde, sevgili aile üyelerimizi neden dışarıda bırakalım? Sevgililer Günü aşkını paylaşmak için güzel bir bahane olduğunu ve bu yüzden size bunu ve ortağı veya onları sevmeye, onlarla tarafından sevilmek ne kadar minnettar senin aile üyesi haberdar etmenin ruh eşi yedek bir süre yanında israf etmemelidir. Aşağıda, duygularınızı kelimelerle sindirmenize yardımcı oluyoruz.

Aile için Sevgililer Günü Dilekleri

Sevgililer günün kutlu olsun sevgili aile. Bu ‘aşk günü’, sizi özüme kadar sevdiğimi söylemek için sadece bir bahane, ama hayatımda size sahip olduğum için şanslı olduğumu bilmelisiniz.

Ailem, doğduğumdan beri benim sevgilim çünkü bana verdikleri sevgi mükemmel. Sevgililer günün kutlu olsun sevgili aile.

Ailemin her üyesine mutlu bir sevgililer günü diliyorum. Hayatımı bu kadar güzelleştirdiğin için sana ne kadar minnettar olduğumu bilmiyorsun.

Sevgililer Günü kutlu olsun sevgili kardeşim. Seninle bu kadar çok kavga etmeme rağmen, asla başkasına razı olmayacağım çünkü seni seviyorum.

Mutlu Sevgililer Günü Kardeş! Sevgi ve sürprizlerle dolu bir gün geçirmeniz dileğiyle – bunu hak ediyorsunuz! Seni her zaman ve sonsuza kadar çok seviyorum

Bir sevgilim var ama yine de sevgili aileme ‘Sevgililer Günün Kutlu Olsun’ dilemek istiyorum çünkü onları aya kadar seviyorum. Sizler hayatımın aşkısınız.

Oğluma Mutlu Sevgililer Günü. Sana tüm sevgimi ve bolca kucaklamamı gönderiyorum Sen gerçekten bir annenin isteyebileceği en tatlı oğlusun!

Tatlı kızım için, tanıdığım en cesur insansın. Sevgililer günün kutlu olsun güzel.

Harika ebeveynlerime Sevgililer Günü kutlu olsun. Her gün hayatımda bir fark yaratıyorsun. Seni herşeyden çok seviyorum.

Hayatımız sevdiklerimizin sevgisi ve cazibesi ile dolu olsun ve hep birlikte kalalım. Sevgililer Günü kutlu olsun kanım!

Hayatım boyunca desteğinizi ve hayranlığınızı göstererek hayatımı kolaylaştırıyorsunuz. Sevgililer Günü kutlu olsun sevgili ailem.

Bu çok özel günde aileme ‘Seni Seviyorum’ demek istiyorum çünkü onlar en iyisi. Mutlu sevgililer günü.

Bu Sevgililer Günü tüm aile üyelerinizi bir araya getirsin ve hepinize mutluluklar yağsın. Herkese Mutlu Sevgililer Günü.

Babam İçin Sevgililer Günü Dilekleri

Sevgili baba, benim için ‘Aşk’ın tanımı sensin. Çünkü bana aileni kayıtsız şartsız nasıl seveceğimi gösterdin. Mutlu sevgililer günü.

Sevgililer günün kutlu olsun baba. Aşkın hayatımın yolunu parlattı. Seni çok seviyorum.

Yüksek sesle haykırıyorum ki çok gurur duyuyorum, sen benim babamsın ve seni çok seviyorum.

Baba, bu sevgililer gününde sana açıklanamayan sevgimi sunuyorum çünkü sahip olabileceğim en iyi babasın. Mutlu sevgililer günü.

Baba, sen benim ilk süper kahramanımsın ve birlikte paylaştığımız tüm anlara değer veriyorum. Mutlu sevgililer günü.

Hayatımda senin gibi bir babaya sahip olduğum için sonsuza dek kutsanacağım ve sevgililerin seni çok sevdiğimi söylemeden geçmesine izin veremezdim baba!

Oku: Romantik Sevgililer Dilekleri

Annem için Sevgililer Günü Dilekleri

Anne tarafından koşulsuz sevilmenin en kolay yolu. Beni çok sevdiğin için teşekkür ederim Mutlu sevgililer günü!

İlk nefesimden beri aşık olduğum ilk kişi sensin. Sevgililer günün kutlu olsun anne!

Bir insanla tanışmadan önce onu nasıl sevebileceğini bilmiyordum. Sonra bana rahmindeyken beni nasıl sevdiğini söyle. Seni seviyorum anneciğim. Mutlu sevgililer günü.

Bana birini sevmeyi, kusurlarıyla kabul etmeyi öğreten ilk kişi sensin. Sevgililer Günü kutlu olsun maa. Bizi bu kadar sevdiğin için teşekkür ederim.

Sevgi dolu babanı sonsuza dek gördüm. Bunun hayatımı nasıl bu kadar olumlu etkilediğini bilmiyorsun. Sevgililer Günü kutlu olsun sevgili anne.

Kardeş için Sevgililer Günü Mesajları

Babamdan sonra ikinci süper kahramanımsın. Sevgililer günün kutlu olsun sevgili kardeşim.

Size sürpriz dolu bir Sevgililer Günü diliyorum. Şaşırtıcı çünkü çikolataları çoktan yedim, senin için aldım. Üzgünüm ağabey.

Sen benim kardeşimsin, en iyi arkadaşımsın ve tek vücutta korumasın. Sevgililer günün kutlu olsun kardeşim. Her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim.

Bu sevgililer sana seni sonsuza dek seveceğimi ve tapacağımı hatırlatsın küçük kardeş, tanıdığım en küçük adam sensin!

Bu dünyadaki tüm kardeşlerimden, benim olmanıza sevindim! Sevgililer günün kutlu olsun can sıkıcı ama sevimli kardeşim!

Oku: Kız Arkadaş için Sevgililer Günü Dilekleri

Kardeş için Sevgililer Günü Mesajları

Hayatımı daha harika kıldığın için teşekkür ederim güzel kız kardeşim. Seni çikolatadan daha çok seviyorum. Mutlu sevgililer günü.

Seni seviyorum büyük / küçük hanımım! Umarım seni hak eden aşkı bulursun. Mutlu sevgililer günü.

Sevgililer Günü kutlu olsun kardeşim! Umarım aşk ve sürprizlerle dolu harika bir sevgililer günü geçirirsiniz.

Umarım seninle kavga ettiğimi biliyorsundur çünkü seni seviyorum. Mutlu sevgililer günü kardeşim. Sevgiyle dolu harika olanlar var.

Sevgililer Günün kutlu olsun sevgili hanım evladı. Seni her şeyden korumak için her zaman yanında olacağım. Seni çok seviyorum.

Oğul için Sevgililer Günü Dilekleri

Sevgililer günün kutlu olsun oğlum. Umarız bugün sevgiyle dolu harika bir gün geçirirsiniz.

Oğlumuz olduğun için çok mutluyuz ve hayatında seni mutlu edecek ve seni sonuna kadar sevecek birine sahip olmanı umuyoruz. Mutlu sevgililer günü!

Sevgilinle sevgililer gününü kutlamaya gideceğini biliyorum, ama sana seni sevdiğimi söylemek istedim ve seninle gurur duyuyorum evlat!

Sevgililer Günün kutlu olsun sevgili oğlum. Seni sevdiğimizden daha fazla kimseyi sevemeyiz.

Bu Sevgililer Günü, gün boyu sevildiğinizi hissetmeniz için size bolca öpücük ve bolca kucak gönderiyoruz. Oh! Ve biraz çikolata ve hediye kartları da!

Bize bir şey söylemekten korkmayın çünkü bilmelisiniz ki, ne olursa olsun, biz her zaman yanınızda olacağız. Çünkü seni aya kadar seviyoruz. Sevgililer günün kutlu olsun Sonny!

Oku: Koca için Sevgililer Günü Dilekleri

Kızı için Sevgililer Günü Dilekleri

Gözlerimi senin üzerinde her tuttuğumda kalbimi sevgiyle dolduruyorsun kızım. Mutlu sevgililer günü.

Benim küçük prensesim hiçbir zaman hiçbir şey için değişmeyeceğim, harika bir sevgilim var, kutsanmış ve sevilmişsin!

Sevgililer günün kutlu olsun prenses. Bu sevimli günde, en iyi ve en kötü kararlarınızda eşit şekilde her zaman yanınızda olacağımızı bilmenizi isteriz. Seni seviyoruz.

Gerçekten şahane Kızımıza Sevgililer Günü kutlu olsun. Ölüm bizi ayırana kadar seni her zaman seveceğiz. Bundan sonra bile olabilir.

Siz doğduktan sonra her Sevgililer Günü özeldir çünkü sizi ne kadar sevdiğimizi size bildireceğiz, güzel prensesimiz. Mutlu sevgililer günü.

Aile İçin Sevgililer Günü Alıntıları

“Dünyadaki en önemli şey aile ve sevgidir.” – John Ahşap

“Keşfettiğimiz dünya, ailenizin sizi sevdiği gibi sizi sevmiyor.” – Louis Zamperini

“Aile hayatında aşk, sürtünmeyi azaltan petrol, birbirine daha yakın bağlanan çimento ve uyum getiren müziktir.” – Friedrich Nietzsche

“Aile sevgisi ve arkadaşlara hayranlık, servet ve ayrıcalıktan çok daha önemlidir.” – Charles Kuralt

“Aile olmak, harika bir şeyin parçası olduğun anlamına geliyor. Hayatınızın geri kalanında seveceğiniz ve sevileceğiniz anlamına gelir. ” – Lisa Weed

“Ailen için asla aşk ateşinin sönmesine izin verme. Güçlü kalın ve sağlayıcı olun, elinizden geldiğince çok verin ve onları tüm kalbinizle sevin. ” – Paul Kipling

“Aile önce gelir. Umursamayan bilinmeyen yüzlerle dolu bir dünyada, aile bulunabilecek tüm sevgiyle içeri giriyor. ” – Timothy Kennedy

“Gerçekten sahip olduğun, öğrendiğim tek kişi ailen, çünkü ne olursa olsun seni seviyorlar.” – Miley Cyrus

“Ev, en çok sevildiğin ve en kötü davrandığın yerdir.” – Marjorie Pay Hinckley

“Sevgi dolu, huzurlu, mutlu bir aileniz varken hayatta yoksulluk olmaz. Altınla alınıp takas edilemeyen bir hediyedir. ” – Ryan Dunn

“Aile sevgisi dağınıktır, yapışır ve kötü duvar kağıdı gibi sinir bozucu ve tekrarlayan bir kalıptır.” – Friedrich Nietzsche

Daha Fazla Oku: 150+ Sevgililer Günü Dilekleri

Aile – büyük ya da küçük, her zaman sevgi, hayranlık ve takdirle doludur. Bir ailenin desteği olmadan mutlu olmak imkansızdır. Babanın omzuna vurması, kardeşlerle paylaşma mücadelesi, çocuklarla yeni bir şeyler öğretmenin eğlencesi ve bir annenin koşulsuz sevgisi – her şey bir evi bir kavanoz şeker, bir neşe yeri yapar. Yani aileniz olan sevdiklerinize güzel mesajlar göndermeden aşk gününü kutlamanız mümkün değil. Onlar yüzünden olduğun şeysin. Ailenize sevginizi gösterebilmeniz için içten mesajlardan oluşan bir koleksiyon stoklamaya çalışıyoruz. Bir kağıt veya kart alın, e-postanızı açın ve mesajları ebeveynlerinize, kardeşlerinize veya çocuklarınıza gönderin; sevgililer gününü daha özel kılın çünkü ailenizin bağını ve sevgisini kutlamaya değer.

Leave a Comment

×

Like us on Facebook