180+ Sevgililer Günü Dilekleri ve Mesajları

Sevgililer Dilekleri : Sevgililer Günü, dünyanın her yerinden sevenler için yılın en gözde günüdür. Romantik, neşeli ve eğlenceli. Sevdiklerinize güzel Sevgililer Günü dilekleri ve mesajları göndermeden bu günün kutlaması tamamlanmamıştır . Mükemmel Sevgililer Günü mesajlarını bulmak bazen zor olsa da, bulmak imkansız değildir. İşte erkek arkadaşınız, kız arkadaşınız, eşiniz, kocanız, aşkınız veya arkadaşlarınız ve aileniz için bazı güzel ve harika Sevgililer dilekleri ve mesajları. Bu Sevgililer Günü dilekleri ve sözleri o kadar benzersiz ki aklınızı başınızdan alacak. Romantikler, sevgi dolu ve okuması kolay. Bu yılki Sevgililer Günü’nde sevdiklerinize kendilerini özel hissettirin!

Sevgililer Günü Mesajları

Mutlu sevgililer günü. Sevgiyi sadece bu gün değil, yıl boyunca kutlayabilir misiniz? İyi günler.

 sevgililer günü dilekleri

 

Sensiz ben bir hiçim, seninle her şeyim Her şeyim olduğun için teşekkür ederim. Mutlu sevgililer günü!

sevgililer günü dilekleri

Sevdiklerime Sevgililer Günü kutlu olsun. Hayatıma geldiğiniz ve onu sonsuza kadar özel kıldığınız için teşekkürler.

sevgililer günü dilekleri

 

Tek istediğim sensin ve benim olmana çok sevindim. Sonsuz sevgilime en tatlı, en mutlu gün diliyorum!

sevgililer günü dilekleri

Daha iyi yarım olduğun için teşekkür ederim. Mutlu sevgililer günü!

sevgililer günü dilekleri

Hayatınızda her zaman aşk zevkini yaşasın ve asla sevdiklerinizden ayrı kalmayın. Mutlu sevgililer günü.

sevgililer günü dilekleri

Bugün bolca sevgi hissedebilir ve başa çıkabileceğiniz tüm kucaklamaları ve öpücükleri alabilirsin. Mutlu sevgililer günü!

sevgililer günü dilekleri

Bu dünyadaki tüm sevgiyi, sizi üzüntüden alıkoyan tüm sıcak kucaklamaları ve kalbinizi neşeyle dolduran tüm öpücükleri bulmanızı

dilerim. Bu Sevgililer gününün tadını sonuna kadar çıkarın.

Hayatımda olmana çok sevindim. Sevgililer Günün Kutlu Olsun Tatlım!

İyi ve kötü zamanlarda benim yanımdaydın. Bugün sadece hep orada olduğun için teşekkür etmek istiyorum. Seni seviyorum. Mutlu sevgililer günü!

Sevgisiz hayat, güneş ışığı olmayan bir dünya, kokusu daha az çiçek ve hatmi olmayan bir sıcak çikolata gibidir. Hayatın asla hak ettiğin aşktan bitmesin. Mutlu sevgililer günü.

Senin kadar harika bir erkek arkadaşım olduğu için çok şanslıyım. Sen olduğun ve benim olduğun için teşekkürler.

Eşsizsin, önemsiyorsun ve en iyisisin. Hayatımda olduğun için en şanslı olan benim. Mutlu Sevgililer Günü benim güzel karım!

Sensiz hayatım düşünülemez. Bu özel günde size dünyadaki tüm sevgi ve mutlulukları diliyorum. Her zaman benimle olduğun için teşekkür ederim!

Sevgi, saygı ve özveri ile seni sonsuza kadar seveceğim sevgili kocam. Bu sevgililer aşkımızın güçlenmesine yardım etsin.

Sevgili arkadaşıma içten dileklerimi iletiyorum. Size ömür boyu mutluluk ve sonsuz sevgi diliyorum. Mutlu sevgililer günü.

“Sonsuz sevgilime en tatlı, en mutlu gün diliyorum.”

Seninle tanıştığımdan beri her gün Sevgililer Günü. Her günü bu kadar özel yaptığınız için teşekkür ederim.

Hayatımda senin kadar destekleyici birine sahip olmak, sadece Sevgililer Günü’nde değil, yılın herhangi bir gününde kendimi özel hissetmemi sağlıyor. Nazik hareketleriniz için teşekkür ederim.

Sana aşık olduğumu söylemenin en güzel günü. Mutlu sevgililer günü. Lütfen sevgilim ol.

Hayatımın en özel insanına Mutlu Sevgililer Günü. Sen benim aşkım, kalbim, sevincim ve sevgilimsin

Aşkım, şaşırtıcı sevginiz ve güzelliğinizle dünyamı değiştirdiğiniz için teşekkür ederim. Paylaştığımız gerçek aşk kadar harika bir Sevgililer Günü geçirin.

Sevdikleriniz size sıkıca sarıldığında hayat çok kolay. Umarım bu sevgililer gününde doğru kucaklaşırsınız. Zevk almak.

Bu çok özel günde aileme ‘Seni Seviyorum’ demek istiyorum çünkü onlar en iyisi. Mutlu sevgililer günü.

Bu Sevgililer Günü tüm aile üyelerinizi bir araya getirsin ve hepinize mutluluklar yağsın. Herkese Mutlu Sevgililer Günü.

Romantik Sevgililer Günü Dilekleri

Kelimeler sana olan sevgimi tarif etmekte başarısız olacak. Bir hayat seninle yaşamak için çok kısa olurdu. Mutlu sevgililer günü.

Hayatımda hiçbir şey senden daha önemli ve değerli değil. Seni sonsuza kadar seveceğim. Sevgililer Günü kutlu olsun bebeğim! “

Gerçek aşk, kalbin anahtarı, ruha mutluluk ve hayata bir armağandır. Mutlu sevgililer günü.

sevgililer günü dilekleri

Bu özel günde, senin için tek dilediğim, sana sevginin sıcaklığını ve güç kucaklamasını veren kolları bulman. Mutlu sevgililer günü.

Kalbimin her atışı bana seni ne kadar sevdiğimi söylüyor. Artık sensiz yaşamak imkansız. Sevgililer Günün kutlu olsun canım.

Bu dünya, bu dünyada nefes aldığınız için çok güzel. Sevgilim olduğun için teşekkür ederim. Aşkı birlikte kutlayalım.

Seni en büyük nimetlerimden biri olarak sayma fırsatı bulduğum için ne kadar şanslı olduğumu asla hayal edemiyorum. Mutlu sevgililer günü. Bebeğim.

Düşüncelerin aklımdan geçtiğinde, kalbim daha hızlı atmaya başlıyor. Sevgililer gününde seni gerçekten özlüyorum! Sevgimi sana gönderiyorum!

sevgililer günü dilekleri

Ben kamera değilim ama bizi birlikte hayal etmekte gerçekten iyiyim. Keşke sana gösterebilseydim. Mutlu sevgililer günü!

Aşk hiçbir kurala uymaz, kalbinizin özünden gelen ve oyunlarını oynayan bir duygudur. Mutlu sevgililer günü.

Sevgi, kalp, ruh ve zihin için yakıttır; onsuz yaşam anlamsız bir monotonluk olur. Mutlu sevgililer günü.

Sevgisiz hayat, yıldızsız ay, kokusuz çiçekler ve güneşsiz bir gökyüzü gibidir. Bu sevgililer gününde size sevgi dolu harika bir hayat diliyorum.

Bu sevgililer gününden yararlanarak, hayatımda kalbimin bu kadar nezaketle atmasından sorumlu olan en önemli kişi olduğunu sana söylemek için kullanıyorum. Seni seviyorum sevgilim

Umarım tüm saçların gri olsa bile aşkımın güçlü olacağını kalbinin derinliklerinde anlarsın. Seni çok seviyorum, Sevgililer Günün Kutlu Olsun xx

Kalbimin etrafına ördüğüm duvarları aşmayı başardın ve kendime daha da aşık olmamı sağladın. Teşekkür ederim canım

Kız Arkadaş İçin Sevgililer Dilekleri

Beni sevdiğinde harika ve sıcak hissediyorum, sarıl bana, sarıl ve öp beni. Her zaman aynı olun. Mutlu sevgililer günü.

Aşk, senin için ne hissettiğimi ifade edemeyecek kadar zayıf bir kelime. Her şeyi daha iyi ve daha parlak hale getirdiğiniz için teşekkür ederiz. Sevgililer günün kutlu olsun tatlım.

Bana gülme şeklin, kalbimdeki ateşi parıldıyor. Senin gizemli gözlerine aşığım kızım. Mutlu sevgililer günü.

Hey kızım, yanına mutluluk ve sevgi getirdin. Her zaman deli gibi kollarımda olmanı ve seni sıkı tutmanı istiyorum. Mutlu sevgililer günü.

sevgililer günü dilekleri

Sen benimle birlikteyken, kollarımızla iç içe ve kalbim senin kalbiyle atarken, Sevgililer günün kutlu olsun.

Sen kalbimi eriten ve beni özel hissettiren tek kızsın; öpücüğün bana aşkın sıcaklığını hissettiriyor Mutlu sevgililer günü.

Bulutlu bir günde benim güneş ışığımsın, uykulu bir sabahta bir fincan kahve. Sevgililer Günün kutlu olsun kekim.

Sevgili tatlım, lanet güzel gülüşünle kalbimde bir alev yakıyorum. Seni hayal edebileceğinden daha çok seviyorum. Mutlu sevgililer günü.

Aşkımız bizi sonsuza kadar bir arada tutsun! Hayatımda olduğun için çok şanslıyım. Mutlu sevgililer günü.

sevgililer günü dilekleri

Pek çok sarılmayla bu günün tadını çıkaralım çünkü sıkı tutmaya layıksınız. Seni seviyorum günışığı

Birinin sahip olabileceği en sevimli yardımcısın ve bu özel günde her zaman yanımda olduğun için sana teşekkür ediyorum. Sevgililer günün kutlu olsun güzelliği.

Yirmi dört saatlik sevgililer günü sana olan hislerimi ifade etmek için çok kısa sevgili kız arkadaşım Ama onu en iyi şekilde kullanalım.

Devamını Oku: Sevgiliye Sevgililer Dilekleri

Sevgiliye Sevgililer Günü

Biz sadece iki bedenli bir ruhuz; aşkımız geçen günlerle daha da güçlensin Mutlu sevgililer günü.

Hayatımın aşkına mutlu sevgililer günü; Seninle hayatın cennetsel anlarını yaşadım.

Bu güzel günde, tüm sevgimi size gönderiyorum ve kollarınızda olduğum tüm anları, sıcak kucaklamalarınızla yaşatıyorum. Mutlu sevgililer günü.

Beni sıcak gülüşünle ve her gün hayatıma kattığın neşeyle şımartmanın düşünceli şeklini seviyorum. Mutlu sevgililer günü.

Sarılmalarınız tüm umutsuzluğumda kendimi güvende hissettiriyor. Kız arkadaşın olmak sahip olabileceğim en iyi duygu. Sevgililer günün kutlu olsun yakışıklı.

Hayatıma adım attığın için her şey daha parlak ve daha mutlu görünüyor. Sen sevdiğim ve onsuz olmayı hayal edemediğim adamsın. Mutlu sevgililer günü. XOXO

Sevgili erkek arkadaşım, hayatımı heyecanlandırdığın ve gerçekleştiğin için teşekkür ederim Seni hayatıma gönderdiği için Yüce’ye sonsuza kadar minnettarım. Mutlu sevgililer günü.

sevgililer günü dilekleri

Bana ihtiyacın olduğunda her zaman yanında olacağım. Ben seni deli gibi seviyorum. Mutlu sevgililer günü.

Belki senin ilk aşkın ya da ilk öpücüğün değilim; ama tek istediğim hayattaki son varış noktanız olmak. Mutlu sevgililer günü.

Beni ayaklarımdan silip süpürdün, ama hayal ettiğim her şeyde beni destekledin. Sevgililer günün kutlu olsun maço adamım.

“Sen ve ben” mükemmel bir şekilde donatılmış yapbozuz. Biri kaybedilirse, diğerinin değeri kalmaz. Sonsuz sevgilim ve prensim için aşk kaybettim.

Bu sevgililer gününde beni severek karnıma daha fazla kelebek getirin. Seni seviyorum sevgili erkek arkadaşım

Devamını Oku: Sevgiliye Sevgililer Günü Dilekleri

Karısı için Sevgililer Günü Dilekleri

Senin gibi bir eş, herkes için bir hazinedir. Sen içinde olmasaydın hayatım eksik olurdu. Seni gerçekten delice ve derinden seviyorum! Mutlu sevgililer günü!

Senin gibi sevimli bir eşi hak etmek için hayatta ne kadar iyi yaptım bilmiyorum. Her yönden harikasın! Seni seviyorum!

Kalbimi kazanmak için tüm güzelliğe ve aklımı uçuracak tüm masumiyete sahipsin. Karım olmayı seçtiğiniz için teşekkürler!

Bu dünyadaki tüm kutular kalbimde sana olan sevgimi taşıyamaz. Senin gibi bir eş, yaşam için saf bir nimettir. Mutlu sevgililer günü!

Bana sevgi verdiğin ve benim için bir ev yarattığın için teşekkürler. Sen var olan ve olabilecek en iyi eşsin. Sevgililer günün kutlu olsun dilerim!

sevgililer günü dilekleri

Her günümü milyonlarca şekilde özel kılıyorsun. Bu yüzden, her şey için teşekkür etmek için bu sevgililer gününden yararlanıyorum. Seni seviyorum canım karım

Hayatın her engelinde partnerim olduğum için mutluyum. Sen benim en değerli hazinemsin. Sevgililer Günü kutlu olsun aşkım.

Sevgililer Günün kutlu olsun benim yarım. Sen benim krallığımın kraliçesisin ve hayatımı kraliyet yap. Seni herzaman seviyorum.

Beni hayatının bir parçası yaptığı için her gün Tanrı’ya şükrediyorum. Ben mükemmel bir koca olmayabilirim ve sen her zaman benim mükemmel karımsın! Mutlu sevgililer günü!

Yeryüzündeki mükemmel kadınla evlendi ve her yıl onunla sevgililer gününü kutlayın. Bana şanslı olup olmadığımı söyle. Sevgililer günün kutlu olsun güzel.

Evlendiğimizde mutluluk arayışım bitiyor. Sonsuza kadar sevgili karım için sevgilim olduğun için teşekkür ederim.

Aşk tek kelimedir ve aradaki her şey. Hayatıma mutluluk getirdiğin ve hayallerimi gerçekleştirdiğin için teşekkür ederim. Sevgililer Günün Kutlu Olsun tatlım.

Daha Fazla Oku: Karı İçin Sevgililer Günü Dilekleri

Koca için Sevgililer Dilekleri

Senin gibi harika bir kocaya sahip olduğum için her bakımdan minnettarım. Hayatımı cennetin bir parçası yaptın. Sevgilerle Mutlu Sevgililer Günü dileğiyle!

Aşkın dünyamı renkli ve mutlu ediyor. Gülümseme sebebimsin ve neşelendirmemin sebebi sensin. Mutlu sevgililer günü!

Hayattaki tüm fırtınalar ve mücadelelerde benimle aynı yolda yürüdüğün için teşekkürler. Sana sahip olduğum için şanslıyım. Bu Sevgililer Günü’nde senin için çok sevgiler!

Hayatımda ne kadar yanlış olduğu önemli değil, senin aşkın benim için önemli olan her şey! Seni seviyorum sevgili koca!

Seni tüm kalbimle sevdiğimi biliyorsun ve bunu bu özel günde söylemek istiyorum. Hayatınız için en iyisini diliyorum. Seni çok seviyorum. XOXO

sevgililer günü dilekleri

Seninle hayatım, pek çok mutlu sonla biten bir film. Sadece hangisiyle gitmek istediğimi seçmem gerekiyor. Mutlu sevgililer günü!

Kendimi her zaman özel hissettirdiğiniz için teşekkür ederim. Sen dünyadaki en iyi kocasın ve benim için mükemmel bir hediyesin. Bu gün tüm sevgilerinizi diliyorum!

Yanımda olman her şeyi kolaylaştırır. Benimle ilgilendiğin ve beni aşkına layık kıldığın için “Teşekkür Ederim Bebeğim”. Mutlu sevgililer günü.

Seni gördüğüm günden beri kalbimdeki aşk gerçek. Hayatıma geldiğiniz ve burayı güzel bir yer yaptığınız için teşekkür ederim. Mutlu sevgililer günü.

Yolunuza üflediğim öpücükler, teker teker nazikçe yerleşen ve her şeyi her zamankinden daha renkli hale getiren binlerce dans dilekine dönüşsün. Mutlu sevgililer günü.

Devamını Oku: Koca için Sevgililer Günü Mesajları

Arkadaş için Sevgililer Günü Mesajları

Seninleyken zaman çok hızlı geçiyor. Birlikte geçirdiğimiz her saniye çok güzel. Hayat bize birlikte geçirmemiz için daha çok zaman versin! Mutlu sevgililer günü.

Arkadaşlığınız benim için en değerli armağandır ve sizinle olan zamanları hatırlamak gerçekten de neşelendiriyor.

Arkadaşlığınız kalbimin huzurudur ve varlığınız aklımın gücüdür. Her enkarnasyonumda arkadaşın olmak isterim.

Beni senden daha iyi kimse anlayamaz ve bu yüzden Tanrı seni bana gönderdi. Seni seviyorum arkadaşım.

Bu güzel vesileyle, benim için tüm dünya anlamına gelen dostluğumuzu kutlayalım. Sensiz ben bir hiçim.

Yanlışlıkla bile olsa beni unutma hatasını yapma, hayatım sensiz eksik.

Bu sevgililer gününde dostluğumuza olan sevgimizi kutlayalım çünkü her tür aşk özeldir. Seni seviyorum arkadaşım.

Bana bir arkadaştan sevgiyi öğreten en sevgili arkadaşıma mutlu sevgililer günü, insanın sahip olabileceği en destekleyici duygudur.

Birlikte yaptığımız tüm maceraları seviyorum. Bu özel günde sana bolca sevgi gönderiyorum sevgili dostum. Mutlu sevgililer günü.

Keşke seni her enkarnasyonumda arkadaşım olarak alabilsem çünkü arkadaşlığımızın sevgisi değerlidir. Sevgililer Günü kutlu olsun canım.

Umarım tüm yaşadıklarınızdan başka tarafa bakarsınız ve gelecek büyüklüğünüzü takdir edersiniz. Yarının daha iyi olmasını diliyorum. Mutlu sevgililer günü.

Crush için Sevgililer Günü Mesajları

Seni ihtiyacımdan daha çok özledim Seni düşünmem gerekenden daha çok düşünüyorum. Sana aşık olduğum için mi? Sevgililer Günü kutlu olsun, eziyet!

Seni düşünmek için herhangi bir nedene ihtiyacım yok ve sana aşık olduğumu söylemek için herhangi bir duruma ihtiyacım yok. Mutlu sevgililer günü!

Senin için değilse kalbim atmak istemiyor. Gözlerim senden başka bir şey görmek istemiyor. Ne yapabilirim? Sevgililer Gününüz kutlu olsun!

sevgililer günü dilekleri

Seni ilk gördüğümden beri aklımda geziniyorsun. Ve umarım asla durmazsın. Mutlu sevgililer günü.

Bir kutu şekerden kalp sana olan duygularımı ve benim için ne ifade ettiğini ifade edemedi. Sevgililer Günün kutlu olsun canım.

Kalp bir şey istediğinde, zihin başka bir şey ister. Ama sadece bu sefer ikisi de aynı şeyi istiyor; sen! Mutlu sevgililer günü!

Gözlerinin güzelliği beni hazırlıksız yakaladı. Kalbimi savunabileceğimi düşündüm ama çok yanılmışım! Sevgililer Günü kutlu olsun, eziyet!

Sana aşık olmak için pek çok neden buldum. Sayıları görmezden gelmemin hiçbir yolu yok. Sevgililer Günün Kutlu Olsun Tatlım!

Her hareketin, kalbimin kendini korumak zorunda olduğu güçlü savunmayı kırıyor. Sevgililer Günü kutlu olsun canım.

Hayatımın en büyük gerçeği, senin için çok çılgınım ve çevremdeki herkes bunu fark edebilir. Şimdiye kadarki en tatlı insana Mutlu Sevgililer Günü.

Devamını Oku: Romantik Sevgililer Dilekleri

Aile İçin Sevgililer Günü Mesajları

Bu dünyada sahip olduğum sevimli aileden daha rahatlatıcı hiçbir şey yok. Bu özel günde, hepinizin sizi çok sevdiğimi bilmenizi istiyorum!

Dünyanın en harika ebeveynlerine Sevgililer Günü kutlu olsun. Her zaman birbirine aşık olan ikinizin oğlu olmaktan çok mutlu ve gururluyum.

Destekleyici ve sevgi dolu bir ailen olduğunda hayat çok kolay. Bu güzel günde hepinize sonsuz aşk.

Bu çok özel günde tüm aile üyelerime “Seni seviyorum” demek ve sonsuza kadar böyle güçlü kalmamızı istiyorum. Sevgililer Gününüz kutlu olsun beyler.

Ailen seni sevdiğinde ve seni desteklediğinde dünyanın en güçlü adamı olursun. Her zaman yanımda olduğun için sana minnettarım. Sevgililer günün kutlu olsun!

Dünyanın en iyi ailesine Sevgililer Günü kutlu olsun. Tüm destekleriniz ve takdirleriniz için teşekkürler.

Aile, ister küçük ister büyük olsun, hayattaki bir insanın büyük gücüdür ve Tanrı’nın beni sizinle birlikte kutsadığı için şanslıyım. Sizi her şeyden çok seviyorum.

Aile bir insan için ilk arkadaştır ve sizler benim için en harika arkadaşlar oldunuz. Size bu Sevgililer Günü’nde güzel dileklerimi iletiyorum.

Benim için dünyayı ifade eden insanlara Sevgililer Günü kutlu olsun! Sevgi ve sürprizlerle dolu bir gün geçirmeniz dileğiyle! Seni her zaman ve sonsuza kadar çok seviyorum.

Bu mutlu gün tüm aile üyelerini bir araya getirsin ve herkese mutluluklar yağsın. Herkese mutlu sevgililer günü, sizi çok seviyorum.

Herkese Sevgililer Günü Dilekleri

Mutlu sevgililer günü. Bu günü sevdiklerinizle geçirdiğinizden emin olun!

Bu özel günde, hayata olan gerçek aşkınızı bulmanızı ve hayatınızın mutlulukla kutsanmasını diliyorum. Mutlu sevgililer günü.

Hayatınız bu yılki Sevgililer Günü’nde aşk armağanları ile dolu olsun ve aşkın büyüsü sonsuza kadar sizinle kalsın. Mutlu sevgililer günü.

Bu sevgililer gününde sevdiklerinizden sevgi, sınırsız öpücükler ve kucaklamalarla duş alın. Herkese harika bir Sevgililer Günü dilerim.

Bu dünyadaki tek bir canın sevilmeden ölmesini diliyorum. Mutlu sevgililer günü. Aşkı yayalım.

Bu uğurlu gün size neşe, mutluluk ve tonlarca sevgi getirsin. Mutlu sevgililer günü.

Bu gün içten selamlarımı kabul edin. Bu sevgililer gününden en iyi şekilde yararlanın ve benim için çok özel olduğunuzu bilin. Mutlu sevgililer günü.

Sevginin gücü bugün hayatınızın kontrolünü ele geçirsin. Mutlu sevgililer günü.

Size çok tatlı bir Sevgililer günü ve zarif bir aşk hayatı diliyorum. Mutlu sevgililer günü.

Sevgilinizle hayatınızda harika şeyler başarın ve aşkınızı örnek yapın. Sevgililer günün kutlu olsun insanlar.

Kalbimin gününü kalbime yakın tuttuğum günle kutlamak inanılmaz bir deneyimden başka bir şey değil. Sevgililer Günü kutlu olsun canım!

Her gün, bağımızı ve paylaştığımız koşulsuz sevgiyi kutlamak için harika bir gün. Seninle bu güzel yolculuk sonsuza kadar kalsın. Mutlu sevgililer günü!

Komik Sevgililer Günü Mesajları

Aşk, elli yaşında kendinizi on beş hissettirecek. Bu yüzden daima aşık olun. Mutlu sevgililer günü.

Her zaman birlikte yaşayabileceğim birini aradım, ama onsuz yaşayamayacağım kişiyi buldum. Mutlu sevgililer günü!

Herkesin senin gibi bir erkek arkadaşı olmalı, neden senin aptallığına tek başına katlanayım! Mutlu sevgililer günü.

Sen tek boynuzlu at ve ben de gökkuşağı Beni elde etmek için daha sert osur. Seni seviyorum sevgilim

Keşke birlikte çikolata değiş tokuşu yapıp, eskiden olduğu gibi şeker kalpler üzerine gülsek. Sevgililer Günün kutlu olsun canım.

İşte Sevgililer Günü için mükemmel tarif; yarım fincan sarılma, üçte iki fincan öpücüğü, yarım yemek kaşığı sarılma ve 5 libre çikolata!

Sana olan sevgim hiç dişin kalmasa da saçın siyah olmasa bile aynı olacak. Mutlu sevgililer günü!

Bu yıl size kalbimi veremeyeceğim için üzgünüm çünkü eğer ilgileniyorsanız, sizin için çok büyük bir organım var.

Devamını Oku: Komik Sevgililer Günü Mesajları

Merak ediyordum da tüm gizli sevgililerinizden haberdar mı, yoksa başka bir “güzel ama aptal” bebek mi? Şaka yapıyorum! Mutlu sevgililer günü!

Arkadaşının hala bekar olduğunu bilerek sevgilisiyle bir Sevgililer Günü randevusuna çıkan kişi hiç de arkadaş değildir.

Sevgililerinizle tüm eğlenceyi yaşayın, ancak gecenin bizim için birlikte sarhoş olduğunu ve kimsenin yapmadığı gibi pislikler yaptığını unutmayın!

sevgililer günü dilekleri

Sadece aşk tanrısının amacını kaçırdığını düşünün ve sizin için başka birini vurun. Hayır, bunu yapmasına izin vermezdim. Sevgililer Günü kutlu olsun canım.

Bu sevgiliyi sana kalbimi veremem çünkü sana onu ilk tanıştığımda verdim. Böbreğimi almakla ilgileniyor musunuz? Mutlu sevgililer günü.

Gerçek aşk kalpten kaynaklanır ve damarlardan geçer. Çok tatlı olmasına izin vermeyin çünkü size şeker hastaları verebilir. Mutlu sevgililer günü.

Ex için Sevgililer Günü Mesajları

Birine kin beslemeden hayata devam etmek, şimdiye kadar yaptığım en zor şey. Yine de seni tanıdığım için minnettarım. Mutlu sevgililer günü.

Hayatımızda paylaştığımız romantik ve en samimi anları her zaman hatırlayacağım. Benim için orada olduğun için teşekkürler. Sevgililer gününüz harika.

Bu yıl önemli değil artık benim sevgilim değilsin. Sen benimken her zaman yaptığım gibi sana saygı duyuyorum. Mutlu sevgililer günü.

Beraber olmak istemiyoruz ama ihtiyacın olursa beni her zaman orada bulacaksın. Mutlu sevgililer günü.

Sizlere harika bir Sevgililer Günü dileriz. Umarım her zaman mutlu kalırsın.

sevgililer günü dilekleri

Bu yıl aşk hikayemiz için başka bir mihenk taşı olabilirdi ama bitti. Bugün kutlarken aşk hayatınızda en iyisini diliyorum!

Seni Sevgililer Günü’nde başka biriyle görmek beni gerçekten önemsediğim zamanlara götürüyor. Umarım güzel bir sevgilin vardır, günün tadını çıkar!

Hayatta her zaman bırakmak istediğimiz bazı insanlar var, ama senin gibi biri değil, ama maalesef kaderin kendi yolu var. Mutlu sevgililer günü.

Sevgililer Günü Aşk Mesajları

Sana her aşık olduğumda beni yakalayacağını biliyorum! Benim için bu sevgiliye mükemmel bir hediyesin. Mutlu sevgililer günü!

Sevgililer Günü, kalbimde ne kadar önemli bir yeriniz olduğunu size bildirmek için çok özel bir fırsat. Seni seviyorum! Mutlu sevgililer günü!

Hayatımı her yönden harika yaptın. Havada aşkının kokusunu her zaman hissedebiliyorum. Sevgililer günün kutlu olsun dilerim!

Dünyadaki en romantik ilişkileri paylaşıyoruz. Neden her zaman bu kadar mutlu hissettiğime şüphe yok. Bu günde senin için bir kutu aşk!

Seni sonsuza dek seveceğime söz verdim ve sözümü son nefesime kadar tutacağım. Seni sevmekten asla vazgeçmeyeceğim. Mutlu sevgililer günü!

Kalbim seni herkesten ve her şeyden daha çok özlüyor. Gözlerim seni arzuluyor ve aklım seni düşünmeden duramıyor! Mutlu sevgililer günü!

Sevgililer Günü Metinleri

Romeo-Juliet’in bile kıskanacağı türden bir aşkı paylaşıyoruz. Her yönden birbirimiz için mükemmeliz! Mutlu sevgililer günü!

Seni her gördüğümde hala bir veya iki kalp atışını özlüyorum. Bu aşk değilse, başka ne olduğunu bilmiyorum! Sevgililer günün kutlu olsun dilerim!

Seninle ilk tanıştığım andan itibaren mutluluk aramayı bıraktım! Sen benim günlük mutluluk dozumsun! Seni seviyorum!

Bana birini bu kadar özverili bir şekilde nasıl seveceğimi gösterdin. Bana gerçek aşkın anlamını öğrettin. Bu gün tüm mutluluğu hak ediyorsun!

Her zaman göstermeyebilirim ama gerçek şu ki kalbim sana olan sevgiyle doldu. Bu Sevgililer Günü’nde biraz aşk formu tutun!

Kalbim daha hızlı atıyor ve elimi tuttuğunuzda etrafımda uçan kelebekler görüyorum. Seni çok seviyorum. Mutlu sevgililer günü!

Sevgililer Alıntıları

“Seni deli gibi seviyorum bebeğim çünkü sensiz çıldırırım.” – Pixie Foudre

“Seni sayısız biçimde, sayısız kez, yaşamdan sonra, her yaşta sonsuza dek sevmişim.” – Rabindranath Tagore

“Ve ben seni seçerdim; yüz yaşamda, yüz dünyada, gerçekliğin herhangi bir versiyonunda seni bulurdum ve seni seçerdim. ” – Kiersten Beyaz

“Yaşamak istemiyorum; Önce sevmek ve tesadüfen yaşamak istiyorum. ” – Zelda Fitzgerald

“Yüz yaşına kadar yaşarsan, bir gün yüz eksi olmak isterim, böylece asla sensiz yaşamak zorunda kalmayayım.” – AA Milne

“Sevgililer Günü olmasaydı Şubat… pekala, Ocak olurdu.” – Jim Gaffigan

Yemin ederim seni şu anda sevdiğimden daha fazla sevemedim, ama yine de yarın seveceğimi biliyorum. – Leo Christopher

“Aşk, ayrı olduğunuzda birini özlemektir, ancak bir şekilde içinizde sıcak hissetmenizdir çünkü kalbiniz yakınsınızdır.” – Kay Knudsen

“Seni nasıl, neden ve hatta nerede olduğunu bilmeden seviyorum.” – Patch Adams

“Yağmur damlaları öpücük olsaydı, sana duş gönderirdim. Sarılmak deniz olsaydı, sana okyanuslar gönderirdim. Ve eğer aşk bir insan olsaydı, sana beni gönderirdim. ” – Emily Bronte

“Benimle yaşlan! Henuz en iyi.” – Robert Browning

“Yıldızların ateş olduğundan şüphe et, Güneşin hareket ettiğinden şüphe et. Yalancı olduğundan şüphe et, ama sevdiğimden asla şüphe etme. ” – William Shakespeare

Yılda üç yüz altmış dört gün vardır ve bunlardan sadece biri aşkı kutlamaya adanmıştır. Evet, şubat ayını özel kılan sevgililer gününden bahsediyoruz. Sevgililer günü, sevilen kişiyi yaklaştıracak sihri barındırır. Sevgililer Günü tamamen aşkla ilgilidir, ancak tamamen romantik aşkla ilgili olması gerektiğini söyleyen bir kural yoktur. Lezzetli çikolatalara güzel hediyeler, tüm bu kavramlar büyük aşk kutlamalarının bir parçasıdır. Ancak en yaygın yol, içinde sevgililer günü dileklerini tutan bir kart vermektir. Sevgililer günü herkes, erkek arkadaş, kız arkadaş, eş, koca, arkadaşlar ve aile üyeleri içindir. Tüm Sevgililer Günü mesajlarını farklı durumları göz önünde bulundurarak düzenledik. Teriminize uygun mesajları seçin ve sevginizi özel olana ifade edin! Sevdiklerinize, ebeveynlerinize, arkadaşlarınıza, erkek arkadaşınıza, kız arkadaşınıza, aşık olduğunuza – sizin için bir şey ifade edenlere aşk mesajlarınızı ve Sevgililer Günü kartlarınızı ve selamlarınızı gönderin. En içten sevgi ifadeleri, kendiliğinden ortaya çıkan ve beklenmedik bir şekilde gelenler olabilir. Bu yüzden düşüncelerinizi kendinize saklamayın. Gönül günü yılın en romantik günlerinden biri olduğu için bu yıl da sevgiyi ve romantizmi en iyi dileklerle dileyerek etrafınıza yayın. Sevdiğiniz herkesle aşk gününün tadını çıkarın. Bizim adımıza çok mutlu bir Sevgililer Günü dileriz. Gönül günü yılın en romantik günlerinden biri olduğu için bu yıl da sevgiyi ve romantizmi en iyi dileklerle dileyerek etrafınıza yayın. Sevdiğiniz herkesle aşk gününün tadını çıkarın. Bizim adımıza çok mutlu bir Sevgililer Günü dileriz. Gönül günü yılın en romantik günlerinden biri olduğu için bu yıl da sevgiyi ve romantizmi en iyi dileklerle dileyerek etrafınıza yayın. Sevdiğiniz herkesle aşk gününün tadını çıkarın. Bizim adımıza çok mutlu bir Sevgililer Günü dileriz.

Leave a Comment

×

Like us on Facebook