120 İyi Geceler Mesajları, Dilekler ve Alıntılar

İyi geceler mesajları her zaman sevdikleriniz için bir anlaşma yapar. Bu yüzden kişiye olan sevginizi metin aracılığıyla göstererek onu özel kılın. Onlar için iyi şeyler dileyerek onların varlığını ne kadar takdir ettiğinizi açıkça belirtin. Burada herhangi bir akraba için iyi geceler dileklerini bulacaksınız. Aile üyeleri için tatlı mesajlar, sevgililer için romantik iyi geceler mesajları ve arkadaşlarınız için ilham verici iyi geceler mesajları gibi. Bu içten iyi geceler mesajlarını göndererek uykuya dalmadan önce yüzlerine parlak bir gülümseme getireceksiniz.

İyi Geceler Mesajları

Gün ne kadar kötü olursa olsun, daima olumlu düşüncelerle bitirmeye çalışın. Ertesi güne odaklanmaya çalışın ve tatlı bir rüya görmeyi umun. İyi geceler.

Bu gece üzülmenize veya yalnız hissetmenize gerek yok. Bu gecenin sakinliğini tüm kalbinizle hissedin. Rahatlayın ve sıkı bir uyku çekin. İyi geceler.

Sen benim aşkımsın, hayatımsın ve kurtuluşumsun. İyi geceler sevgilim. Umarım bu gece çok tatlı rüyalar görürsün!

Tanrı’ya şükretmek için pek çok nedeniniz var, ama önce böyle huzurlu bir gece için ona teşekkür edin. İyi bir uyku için ne kadar keyifli bir gece. İyi geceler!

Sağlam uyuyun ve yarın yeni umutlar ve bol miktarda pozitif enerji ile uyanın. Size iyi geceler!

Benim için hayattaki tek gerçek siz ve sevginizdir. Her sabah uyandığımda, tek istediğim yeni bir güne yeniden başlaman. İyi geceler!

Beni sevdiğin sürece beni ısıtmak için başka hiçbir şeye ihtiyacım yok. Çünkü ihtiyacım olan tek şey aşkının sıcaklığı. İyi geceler!

İyi geceler ve iyi dinlenmeler dileğiyle sevgili dostum. Hayat hakkında endişelenmeyi bırak. Ne olursa olsun her zaman arkanda olacağım.

Yatağa gidin ve kendinizi şimdiye kadarki en iyi uykuya hazırlayın çünkü asla bundan daha sıcak ve sessiz bir gece geçirmeyeceksiniz. İyi geceler!

Yarın güneşli ve neşe dolu olabilir. İyi geceler!

Ay ışığı kararırken ve dünya sakinleşirken, kendinizi biraz dinlendirin. İşte uykunuzun da sizin kadar tatlı olmasını umuyoruz.

Sıradan bir rüyanın ne zaman tatlı bir rüya olduğunu biliyor musunuz? İçinde senin kadar tatlı biri varken. İyi geceler! Lütfen gel ve hayallerimi daha tatlı yap!

Endişelerinizi bir kenara bırakın ve vücudunuzun yatağınızın yumuşaklığını ve battaniyenizin sıcaklığını hissetmesine izin verin. Bu gece huzurlu bir uykunuz olsun!

İyi geceler sevgili. Yarın harika bir gün geçireceksin. Vücudunuzun yarının meydan okumalarına hazır olduğundan emin olun. İyi uykular!

Nefes alışınızın sesi dünyadaki en tatlı ninni. Bir sürü romantik rüyamızla tatlı bir uyku çekmenizi dilerim. İyi geceler!

Bunun gibi geceler Tanrı’nın nimetleridir. Uyanık kalarak bu nimeti boşa harcamayın. Size iyi geceler. Bu gece iyi uykular!

Yeni bir sabah sizi bekliyor. İyi uyuyun ve iyi uyuyun. Çünkü yeni gün, zinde olmanızı ve her şeyin şarj edilmesini istiyor. İyi geceler!

Geceleri bir kral gibi uyuyun ve gündüz bir patron gibi çalışın. Merdivenin tepesine ulaşmanızı hiçbir şey durduramaz. İyi geceler!

Geceler dinlenmek içindir, endişelenmek için değil. Öyleyse yatağa gir ve biraz uyu. İyi geceler! Yeni olasılıklarla dolu yeni bir gün sizi bekliyor.

Periler uykunuzu harika yapsın. İyi geceler.

Evet, gece çok karanlık ve sessiz. Ama henüz geçirdiğiniz günü düşünmek için mükemmel bir zaman. İyi uykular ve iyi geceler.

Gece, gün boyu yaşadığınız tüm stres ve baskıdan kurtulmanıza yardımcı olmak için geldi. Stresli başka bir güne başlamadan önce alabildiğiniz kadar dinlenin. İyi geceler.

Bu gece hayatının en tatlı rüyasını görmeni dilerim. İyi geceler.

Geceleri neyi hayal ettiğini ve ne kadar iyi uyuduğunu merak ediyorum. İyi geceler sevgili. Güzel rüyalar gör ve iyi uykular.

Hayatınızdaki tüm endişeler kaybolsun. İyi geceler!

Gecenin karanlığının peşinden gittikçe rahatlasın ve dinlensin. Yolunuza sevgiler ve sevgilerimi iletiyorum. İyi uykular.

Umarım iyi geceler mesajım sizi gülümsetir ve önemli olduğunuzu açıkça ortaya koyar. Umarım güzel bir gün geçirirsin, iyi dinlen.

Yapabildiğiniz tüm koyunları sayın. Sonunda uyuduğunuzda, aklınızdaki tüm olumsuz düşüncelerden kurtulmak için güzel bir rüya görmenizi dilerim. İyi geceler!

İyi Geceler Diler

Uyumadan önce her gece, kendime yarın seni bugün sevdiğimden daha çok sevmek zorunda kalacağımı hatırlatıyorum. İyi geceler aşkım!

Geceleri yanınızda uyumaktan daha romantik ve mutlu bir şey düşünemiyorum. Bir gün bunu gerçekleştireceğimizi biliyorum. İyi geceler!

Günlerimi her zamankinden daha sıcak hale getirdiğiniz için teşekkür ederim. Harika bir uykunuz varken melekler sizi korusun. İyi geceler kesintisiz uykular.

İkimiz de aynı aya bakalım ve aynı zaman çizgisinde yaşadığımıza hayran olalım. İyi geceler. Seni çok seviyorum.

Rüyaların tatlı ve hoş olsun canım. Seni herşeyden fazla seviyorum. İyi geceler, tatlı prensim sevimli.

Sana iyi geceler mesajı göndermek yerine iyi geceler demek daha iyi hissedecektir, eminim. Umarım bu gece iyi uyursun. Seni seviyorum.

Hayatımda senin gibi çekici birinin olduğuna hala inanamıyorum. İyi geceler prens sevimli!

Bugün çok güzel anlar yaşadım. Yarın sizinle başka bir olaylı gün geçirmek için sabırsızlanıyorum. İyi geceler hayatım!

Her kusurunla mükemmelsin. İyi geceler aşkım!

Düşüncelerin beni geceleri uyanık tutuyor. Ama önemli değil çünkü uyandığımda büyüleyici yüzünü görebiliyorum. İyi geceler!

Seni yatakta yanımda yatarken gördüğümde, yaşayan en mutlu ve en şanslı kızı hissediyorum. Yanımda olduğun zaman dünyadaki tüm endişeleri unutuyorum. İyi geceler!

İyi Geceler Dilekleri

İyi geceler tatlım. Bu gece, dünyadaki tüm sessizlik içinde uyurken, sadece sana sarılmak için rüyanda olacağımı bil!

Bir gün yatakta yan yana olacağız ve birbirimizi sevmek için yeni bir tutku ile yeni bir sabah bekliyor olacağız! İyi geceler!

Senin için her kabustan savaşırken, bütün yıldızlar sana gece uykusuna rehberlik etsin. Tatlı rüyalar görürken sana aşkımı gönderiyorum aşkım.

Umarım zor bir gün geçirmenize rağmen dinlendirici ve sağlıklı bir uyku geçirirsiniz. Seni sandığından daha çok seviyorum tatlım. İyi geceler.

Seninle rüyamda buluşmayı dört gözle bekliyorum tatlım. İyi dinlenebilir misin? İyi geceler ve iyi uykular. Seni çok seviyorum.

Bir gün kısa mesaj yerine yüz yüze birbirimize iyi geceler diyeceğiz. O günü hevesle bekliyorum. Rahat ve sıcak bir gece geçirin. Seni çok seviyorum.

Bu gece, en renkli rüyanız ve hayattaki en tatlı uykunuz olacağım. Kalbinin kapısını çaldığımda içeri girmeme izin ver. İyi geceler!

Hiçbir şey bana seni kollarımda sıkıca tutmaktan daha fazla zevk veremez. Keşke bu gece sana sarılmak için yanında olsaydım. İyi geceler!

Günlerimi seni düşünerek ve gecelerimi seni hayal ederek geçiriyorum. Sen hayatımdaki her şeysin. Ne daha fazlasını ne de daha azını istemiyorum! İyi geceler!

Bu gece, gecenin soğuğu sana dokunamaz çünkü aşkımın sıcaklığı bütün gece seni sıcak tutacak. İyi geceler!

Arkadaşlar için İyi Geceler Mesajları

Seninle başka bir muhteşem günün sonu. Şimdi kendinizi şarj edin çünkü yarın daha büyük bir şeye sahip olacağız. İyi geceler sevgili arkadaşım!

Çok ihtiyaç duyduğun uykunu bölmek istemiyorum, ama sana iyi geceler demeden gözlerimi gerçekten kapatamam. Çok iyi geceler arkadaş!

Erkek arkadaşlar ve kız arkadaşlar gelip gidecek, ama arkadaşlığımız sonsuza dek ışıl ışıl parlayacak. İyi geceler arkadaş.

Tüm dertleriniz ve endişeleriniz liginizin dışına çıksın ve ileride iyi bir uykunuz olsun. Sarılmalar, dostum! Gece.

Ay ve yıldız gibi hep birlikte olalım. Umarım tüm endişelerinizi bir kenara bırakırsınız ve ileride harika bir gece uykusu geçirirsiniz. Seni seviyorum.

Biliyorum yorgunsun ama uzun bir gece. Böylece uyumak ve rüya görmek için bolca vaktin olacak. İyi geceler arkadaşım. İyi uykular!

Bu gece gökyüzünde çok fazla yıldız var ve hangisinin sen olduğunu merak ediyordum. Çünkü arkadaşım, sen gerçek bir yıldızsın! İyi geceler!

Gülüyor, gülümsüyor, ağlıyor, kaşlarını çatıyor, kavgalar ve şakalar – senin gibi bir kanka olmasaydı hayatın en iyi duygularını özlerdim. İyi geceler.

Önümüzdeki 12 saat boyunca hiç selfie çekmeyeceğim. Karanlık olacağı için değil, senin gibi arkadaşları olmayacağı için. İyi geceler.

Sweet Dreams Havayolları’na hoş geldiniz. Benim gibi tatlı arkadaşların eşliğinde dünyanın herhangi bir noktasına uçuşunuzun pilotusunuz. İyi geceler.

En tatlı rüyalara sahip olmamın tek nedeni, ertesi günü senin gibi harika arkadaşlarla geçirmeyi dört gözle beklemem. İyi geceler.

Tıpkı geceleri ufuk çizgisinin nasıl göründüğü gibi, arkadaşlığımız da günlük hayatıma bir karakter ve çekicilik duygusu katıyor.

En iyi arkadaşım olmana rağmen seni ara sıra kabul ettiğimi biliyorum ama her gece yalnız kalmak bana benim için ne kadar değerli olduğunu hatırlatıyor. xoxo

Tıpkı parlak yıldızların karanlık bir gökyüzünü nasıl aydınlattığı gibi, dostluğumuzun anıları da hayatımdaki pırıltılardır. İyi geceler dostum.

Karanlık ve yalnız bir gecenin hüznü bile dostluğumuzun anılarını düşündüğümde tatlı bir armoniye dönüşüyor. İyi geceler.

Hayatta başarı her zaman ne kadar büyük hayal edebildiğinizle ölçülmez. Gerçek başarı, genellikle hayallerinizi paylaşabileceğiniz arkadaşların sayısı ile ölçülür. İyi geceler arkadaşım.

Komik İyi Geceler Mesajları

Bu güzel gecenin sessizliği bana seni hatırlatıyor. Bu gece seni rahatsız etmeden nasıl huzur içinde uyuyabilirim?

Uyku bizim için bir tür geçici ölümdür. Bazı insanlar sabahları hiç uyanmasaydı ne güzel olurdu! Senden bahsettiğimi biliyorsun! İyi geceler!

Senin gibi kötü biri bile dünyanın geri kalanına bir iyilik yapabilir. Tek yapmanız gereken bu gece sıkı bir uyku çekmek ve sabah uyanmamak.

Yatak böcekleri yeniden acıkmadan önce uyu! İyi geceler ve iyi uykular!

Şu anda seni çok özlediğimi biliyor musun? Lütfen bu gece erken uyuyabilir misin, böylece en kısa sürede rüyalarında seninle buluşabilirim? İyi geceler!

Gökyüzüne bakın ve içindeki en parlak yıldıza yakından bakın. O yıldız size “Hemen yatağa git” demek istiyor. İyi geceler o zaman!

Umarım geceleriniz rüyalarla, rüyalarınız da hayalet ve cadılarla doludur. Ve bunu uyurgezerlik alışkanlığınıza ekleyin. İyi geceler dilerim!

Geceler, korku filmleri izlemek için iyi bir zamandır. Sonra hayaletlerin gerçek olmadığını bilerek yatmak. Ama gece yarısı korku ve terle uyanmak. Tüm bu deneyimlerle dolu bir gece geçirmenizi dilerim!

İyi geceler, yatak böceklerinin ısırmasına izin verme. Hayır, gerçekten, sanırım daha önce senin evindeyken bir tane görmüştüm. İyi uykular!

Bazen aptalım ama asla umursamadığımı düşünme. Ne olursa olsun, senin için her zaman orada olacağım. İyi geceler.

Uyuyamıyorsanız bana mesaj gönderin ve kabus görürseniz beni arayın. Tüm kötü rüyalarının canlı gün ışığını tekmeleyeceğim. İyi geceler.

Hey, Gece dinlenmek için yapılır, metin için değil. Öyleyse cep telefonunuzu kapatın ve hayaller dünyasına gidin. İyi geceler.

Yatağınızın boyutu ne olursa olsun, kendinizi kral boy hayal etmekten alıkoymayın. İyi geceler.

Gece rüyaları görmektir ve gün onları gerçeğe dönüştürmektir. Yani şimdi uyumak ve rüyaları görmek güzel. İyi geceler tatlı rüyalar!

Yeni bir cümle icat ettim ve şöyle gidiyor – erken yatmak, erken kalkmak ve benim gibi arkadaşlarımla tanışmak için erken.

Hayaller hayatın en güzel parçasıdır. Eğer uykuyu özlerseniz, hayatın en iyi kısmını özlersiniz. O yüzden yatağa git ve tatlı rüyalar gör. İyi geceler.

Tatlı İyi Geceler Dilekleri

Bu uzun gecelerin her anı, size sahip olduğunuz için Tanrı’ya şükretmek için bir andır. Seni düşünüyorum ve seni çok özlüyorum. İyi geceler!

Kafamın üzerinde parlayan güzel ay bana güzel bir yüzü hatırlatıyor. Hayatımdaki her acı dolu anıyı silebilecek bir yüz. İyi geceler dilerim iyi uykular.

Gün ne kadar zor olursa olsun, derin bir nefes alın ve unutun. Yeni bir başlangıç ​​sizi bekliyor. İyi geceler sevgili.

Umarım bugün muhteşem bir gün geçirmişsinizdir ve şimdi iyi bir gece uykusu bekliyorsunuz. Yüce seni korusun canım. İyi geceler.

Hayatımda olduğun için mutluyum. Var olduğun için teşekkürler canım. İleride güzel bir uyku dilerim. İyi geceler kesintisiz uykular.

Uyumadan önce düşündüğüm son kişi sensin. Her şeyi rahatlatıyorsun. İyi uykular canım.

Rüyalarım seninle çok dolu. Bu gece hayallerinin benimle dolu olmasını diliyorum. Sabah seninle tanışmak ve sana sarılmak için sabırsızlanıyorum. İyi geceler!

Bir milyon yıldız, tüm hayatımı aydınlattığınız gibi gece gökyüzünü aydınlattı. Günlerim sabah seninle başlıyor ve gece seninle bitiyor! İyi geceler!

Sabahları ve geceleri uyumadan önce alnınızda öpüşmek, günlük mutluluk dozum haline geldi. İyi geceler!

Gece esintisi saçlarımda esiyor ve yumuşak dokunuş bana öpücüklerinizi hatırlatıyor. Keşke seni bu kadar özlemek zorunda kalmasaydım.

Büyük, sıcak ve tüylü bir şey var. Çok fazla fikir edinmeden önce, benden sana gönderilen iyi bir gece kucaklaması olduğunu bilmelisin!

Keşke bu gece kafanın altındaki yastık ben olsaydım. Bu gece en iyi uykuyu geçirmeni sağlayacağım. İyi geceler!

Uykusuz geceler geçirmemin sebebi sensin. Yastığımı sıkı tutma eğilimimin sebebi sensin. Ve iyi geceler demeden uyuyamamamın sebebi sensin.

İlham Verici İyi Geceler Mesajları

Endişelerinizi ve hayal kırıklıklarınızı geride bırakın. Şafakta güneş yeniden doğarken, yeni umutlar, rüyalar ve kararlılıkla uyanın.

Tüm üzüntünü topla. Onlara hoşçakal deme zamanı. Hayatın tüm olumsuzluklarına bir ara verin ve kendinize uyumak için yumuşak, sıcak bir yatak alın.

Bazen hayatta, yeniden başlamak için doğru anı beklemelisin. Tıpkı gece güneşin doğuşunu bekleyip yolunuzu aydınlatana kadar beklediğiniz gibi.

Gece, enerjinizi kurtarmak ve ertesi günkü savaş için gücünüzü artırmak için iyi bir zamandır. Bu yüzden gece geç saatlere kadar kendinizi ayakta tutmayın. Erken uyuyun ve iyi uyuyun!

Bugün yaptığınız tüm iyi şeyleri düşünme zamanı. Hatalarınızdan ders alın ve daha iyi bir yarın için umut edin. İyi geceler dilerim!

Günü güzel düşüncelerle bitirmeyi kendine borçlusun. Bugün kalktın ve elinden geleni yaptın. Ne olursa olsun yarın yeni bir başlangıç.

Gecenin kara bulutları tüm endişelerinizi gölgelesin. Parlayan yıldızlar hayallerinizi aydınlatsın ve yumuşak ay hayatınızdaki tüm sıkıntılara yatıştırıcı bir merhem olsun. İyi geceler.

İnsanların duygularını incitmek için söylediği her şeyi düşünmeyi bırak. Birinin seni gülümsettiği her zamanın hatıralarına sıkıca sarıl. İyi geceler.

Yıldızlar ve ay, size iyi geceler dilemek için gelir. Geceyi geçerken ayın ışığı hayallerinize rehberlik etsin.

Uyumadan hayat yoktur, gecesiz bir gün nimet değildir, bu sizin içinizdeki ALLAH’ın doğasını gözleriniz kapalı olarak yaşama zamanınızdır. Pembe gece.

Tüm endişeleri unutun, zihninizi özgür bırakın, tüm günlük gerilimlerden ve yarın ne olursa olsun. İyi uykular ve yeni bir başlangıç ​​yapın. İyi geceler!

DÜŞEN için gece bir günden, HAYALLERİNİ gerçekleştirenler için gün geceden daha uzundur.

İyi Geceler Alıntıları

“İyi geceler iyi geceler! Ayrılık o kadar tatlı bir üzüntü ki yarın olana kadar iyi geceler diyeceğim. ” – William Shakespeare

Geceyi seviyorum. Karanlık olmasaydı yıldızları asla göremezdik. ” – Stephenie Meyer

Gece kararırken endişelerinizin azalmasına izin verin. bugün yapabileceğin her şeyi yaptığını bilerek huzur içinde uyu. ” – Roald Dahl

“Gece ne kadar karanlıksa, yıldızlar o kadar parlaktır, keder ne kadar derinse, Tanrı o kadar yakındır!” – Fyodor Dostoyevsky

Öyleyse seni öpebilir miyim? Bu sefil kağıtta mı? En iyisi pencereyi açıp gece havasını öpebilirim. ” – Franz Kafka

Geceleri elbiselerini fırlatıp attığın zaman endişelerini bir kenara bırak. – Napolyon Bonapart

Sadece şunu söylemek istiyorum, iyi geceler tatlı prens, meleklerin uçuşları sana dinlenmek için şarkı söylesin. – Harry Dean Stanton

“En uzun yol yakın olmalı – en kasvetli gece sabaha kadar dayanır.” – Harriet Beecher Stowe

“Gece dinlenmek, affetmek, gülümsemek, yarın savaşmanız gereken tüm savaşlara hazırlanmak için harika bir fırsat.” – Allen Ginsberg

“Umutsuzluk ve umut arasındaki en iyi köprü, iyi bir gece uykusudur.” – E. Joseph Cossman

“Gece her zaman daha karanlıktır ve hayat aynıdır, zor zamanlar geçecek, her şey daha iyi olacak ve güneş her zamankinden daha parlak olacak.” – Ernest Hemingway

Bu güzel iyi geceler mesajlarını sevdiklerinize, arkadaşınıza veya değer verdiğiniz herhangi birine gönderin, böylece ileride harika bir gece geçirsinler. Saygılarınızı iletmek ve iyi geceler demek için onlara iyi geceler mesajı göndermek, onlara karşı duygularınızı ifade etmenin harika bir yoludur. Sevdiklerinizi, hayatınızda çok şey taşıdıklarını bilmelerini sağlamak için bu küçük jestlerle takdir edin. Değerli sözleriniz kesinlikle birisinin günün tüm stresini ve endişelerini bir kenara atmasına yardımcı olabilir ve onu olumlu bir düşünce ve derin bir uykuya teşvik edebilir. Birisi için gerçek şefkatinizi ve sevginizi göstermekten daha önemli bir şey yoktur, bu yüzden bu sevimli ve tatlı iyi geceler mesajlarını gönderin ve onlara sevginizin sıcaklığını hissettirin.

Leave a Comment

×

Like us on Facebook